d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1157115721573157415751887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Apr 24 2014 12:25pm
senkise vovozik vagy mivan

110 ony killnél járok és még nincs lovam
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 24 2014 12:34pm
wowra visszagondolva jó emlékeim vannak és van is kedvem játszani vele
miért nem fizetek elő pls
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Apr 24 2014 12:38pm
Quote (dihep @ 24 Apr 2014 20:25)
senkise vovozik vagy mivan

110 ony killnél járok és még nincs lovam


Wat lót dob oni? Az sárkány, te buta.

Vagy pony ló.

This post was edited by *varti on Apr 24 2014 12:38pm
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Apr 24 2014 12:39pm
Quote (*varti @ 24 Apr 2014 19:38)
Wat lót dob oni? Az sárkány, te buta.

Vagy pony ló.


nem, az ló

felülsz rá = ló
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Apr 24 2014 12:59pm
Quote (dihep @ 24 Apr 2014 20:39)
nem, az ló

felülsz rá = ló


Én nem vagyok ló, pedig egy közeli női rokonod felült rám.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 24 2014 01:09pm
Quote (*varti @ 24 Apr 2014 20:59)
Én nem vagyok ló, pedig egy közeli női rokonod felült rám.


pegging
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 24 2014 01:21pm
van 837 forint a számlámon de amint megjön a fizetés már fizetek is elő + veszem meg vod of draenort

azon gondolkodom milyen karit toszassak fel 90re

nincs még max szintü:
-dk (dkm 80s)
-lock (lockom 24es meg egy 42s)
-shaman (lvl41)
-monk (monkom 34s)

dkt nem akarok
monk nem tetszik
lock..... idk
talán shmánán

vagy egy arcane maget
az még nincs
egy magem van 90s az fire/frost


Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Apr 25 2014 07:40am
Quote (Senee @ 24 Apr 2014 20:21)
van 837 forint a számlámon de amint megjön a fizetés már fizetek is elő + veszem meg vod of draenort

azon gondolkodom milyen karit toszassak fel 90re

nincs még max szintü:
-dk (dkm 80s)
-lock (lockom 24es meg egy 42s)
-shaman (lvl41)
-monk (monkom 34s)


dkt nem akarok
monk nem tetszik
lock..... idk
talán shmánán

vagy egy arcane maget
az még nincs
egy magem van 90s az fire/frost


http://3.ii.gl/372e5.png


ezek közül lockot
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 30 2014 12:49pm
^_^

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 13 2014 03:55pm
holnap nyomok egy kis warsong gulchot
bestest bg ever
Go Back To Magyar Topic List
Prev1157115721573157415751887Next
Add Reply New Topic New Poll