Quote (TassassinHc @ 31 Dec 2012 02:20)
oké, ez jó. ezen nem lehet nem nevetni

Aranyköpések sportriporttereinktől!
http://legjobb.me/wp-content/uploads/2012/08/5b_hu-sportriporterek2.jpg
mikor utoljára hallottam, énis akkorát röhögtem, hogy leestem a dinoszauruszomról