Quote (WoeToYouOhEarthAndSea @ Sat, Oct 3 2009, 09:23pm)
tegnap volt a hábéón a shoot em up című film, aki nem tud annál nagyobb kirájságot elképzelni, mint kielégíteni egy nőt miközben lelősz 20 kommandóst, az mindenképpen nézze meg!
nekem nagyon bejött az a film

nagyon jól kifigurázta az akciófilmeket