d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev11561571581591601650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,743
Joined: Feb 16 2009
Gold: 13.37
Oct 11 2009 03:05pm
Quote (Vismajor @ Sun, 11 Oct 2009, 23:04)
:Wacko:


a moziban is filmeket játszanak, és a Becstelen Brigantik a hétvégi moziélményem, ezért mondtam h jó a film meg jó volt a mozizás. Most ebben mi a nem érthető?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 11 2009 03:05pm
Quote (b_daniel @ Sun, Oct 11 2009, 11:03pm)
ong bak 2 >>>>>


az ong bak 2 egy darab szar

de a sima ong bak
na az király
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Oct 11 2009 03:07pm
Quote (pocahontas @ Sun, 11 Oct 2009, 22:05)
a moziban is filmeket játszanak, és a Becstelen Brigantik a hétvégi moziélményem, ezért mondtam h jó a film meg jó volt a mozizás. Most ebben mi a nem érthető?


orly :D

This post was edited by A122 on Oct 11 2009 03:07pm
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 11 2009 03:08pm
Quote (pocahontas @ Sun, Oct 11 2009, 10:05pm)
a moziban is filmeket játszanak, és a Becstelen Brigantik a hétvégi moziélményem, ezért mondtam h jó a film meg jó volt a mozizás. Most ebben mi a nem érthető?


mondom okj
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 11 2009 03:39pm
Quote (WoeToYouOhEarthAndSea @ Sat, Oct 3 2009, 09:23pm)
tegnap volt a hábéón a shoot em up című film, aki nem tud annál nagyobb kirájságot elképzelni, mint kielégíteni egy nőt miközben lelősz 20 kommandóst, az mindenképpen nézze meg!


nekem nagyon bejött az a film :D
nagyon jól kifigurázta az akciófilmeket
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Oct 11 2009 03:42pm
Quote (Saenchai @ Sun, 11 Oct 2009, 21:05)
az ong bak 2 egy darab szar

de a sima ong bak
na az király


http://www.youtube.com/watch?v=VhoRVSE_LNE

rly? :D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 11 2009 03:47pm
Quote (Oberon_os @ Sun, Oct 11 2009, 11:42pm)


az ong bak király.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 11 2009 05:33pm
Quote (Saenchai @ Sun, 11 Oct 2009, 23:05)
az ong bak 2 egy darab szar

de a sima ong bak
na az király


Én pár órája néztem meg a 2-t és nekem tetszett (leszámítva az utolsó 5 percet...)

Az első rész is van olyan jó / jobb? A színész ugyan az?
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Oct 11 2009 05:47pm
The Butterfly Effect-et néztem tegnap, gondolom már volt párszor.
Sztem nem rossz film, bár nem tartozik kedvenceim közé.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 12 2009 05:25am
The Ugly Truth

Még angol sub sincs, szóval vannak fekete foltok, de akkora film, hogy folyamatosan szakadok a nevetéstől :rofl:
Go Back To Magyar Topic List
Prev11561571581591601650Next
Add Reply New Topic New Poll