d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1156157158159160232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jan 18 2010 08:04am
Quote (sunnymarcell @ 17 Jan 2010 00:46)
lolmár kipróbáltam, és sztem végtelen


nem végtelen.
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jan 18 2010 04:48pm
Quote (Ad4mz @ Jan 18 2010 03:04pm)
nem végtelen.


oké. nagyon sok
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jan 18 2010 05:23pm
Csak nálam bugos a Guild Notes szerkesztőlécén a smiley beszúrása? Rákattintok, megnyílik a szokásos ablak a smiley-kkal és bármelyikre is kattintok rá, nem szúrja be a szöveg végére. :(
Member
Posts: 5,881
Joined: Jul 5 2006
Gold: 0.00
Jan 19 2010 03:20am
Helo!

Milyen patch van most? 1.13?

Kösz
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Jan 19 2010 04:07am
Quote (kulacs @ 19 Jan 2010 11:20)
Helo!

Milyen patch van most? 1.13?

Kösz


1.12
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 19 2010 04:31am
Quote (kulacs @ 19 Jan 2010 11:20)
Helo!

Milyen patch van most? 1.13?

Kösz


1.13 csak egy Beta Test realmen van, Europen meg a többin még 1.12 fut, bizonytalan ideig.. de áprilisban reset, évet nem mondtak.. :D
April 23, 2009

Diablo II Ladder Reset - Patch 1.13 - Nebu
We're preparing for a Diablo II ladder reset to coincide with the release of the 1.13 patch that's currently in development. We don't have a final release date for the patch yet, but we're providing early warning as a reset could occur as early as the end of April. We'll be providing updates with more certain dates once the patch is closer to release.

Please be aware that with a ladder reset all ladder characters are moved to non-ladder. This means that your characters will still be accessible but will no longer have access to ladder-only features and games. In order to play in the new ladder season after the reset you will need to make new ladder characters.
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jan 19 2010 08:09am
Quote (Genthor @ 19 Jan 2010 00:23)
Csak nálam bugos a Guild Notes szerkesztőlécén a smiley beszúrása? Rákattintok, megnyílik a szokásos ablak a smiley-kkal és bármelyikre is kattintok rá, nem szúrja be a szöveg végére. :(


Nálunk nem buggos, bár én mar megjegyeztem a smileykat és nem használom. :(
Member
Posts: 21,014
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,000.00
Trader: Trusted
Jan 19 2010 04:34pm
Quote (Genthor @ Jan 19 2010 01:23am)
Csak nálam bugos a Guild Notes szerkesztőlécén a smiley beszúrása? Rákattintok, megnyílik a szokásos ablak a smiley-kkal és bármelyikre is kattintok rá, nem szúrja be a szöveg végére. :(


Sajnos így van, én is tapasztaltam már! :(
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Jan 20 2010 04:34am
erről lemaradtam
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=488970
mi történt vele? :(
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Jan 20 2010 10:22am
bump
Go Back To Magyar Topic List
Prev1156157158159160232Next
Closed New Topic New Poll