Quote (*varti @ Mar 5 2014 12:43am)
Actually nevettem.
sose értettem hogy lehet ilyen neveket adni a kariknak
Älizéë, Dëáth meg Néó
olyan mintha Adios dzseki lenne rajtad vagy Pumó cipő
tiszta igénytelenség
ha már foglalt az eredeti akkor találj ki fantázianevet ha nem jut eszedbe más