Quote (Senee @ 17 Feb 2014 10:59)
nekem ez nincs meg de nincs kedvem runolni
majd jól kiveszik ezt is mint a zul tigrist
Nem hinném. WoD-féle Draenor nem cseréli le a mostani Outlandet. De pötyi meg rohadjon meg, neki van Zulian Tigrise...
Valaki jöhetne challengelni, míg lehet.
This post was edited by *varti on Feb 17 2014 03:13am