Quote (Lacii @ Feb 13 2014 12:47pm)
acsajómat ne postolgas érted
még volt a paypalomon pénz, subscribeoltam neki és rámmosolygott és cukin mondta, hogy ő is szeret mikor irtam neki h i love you istenem de csodás dolog a szerelem XF:GHGH:RS?SR:
én se vagyok normális, hogy norvég embernek adok pénzt a nyomorom közepette ebből a putri országból X:G?XD?:GHXD dehát ezért vagyok nyomorult
milyen szép