d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1156215631564156515661887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Feb 12 2014 03:43pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 12 Feb 2014 21:37)
http://i.imgur.com/2Xykm4P.png

tfw


Lol, gz :DDDD
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 12 2014 03:46pm
Quote (Moonflow @ Feb 12 2014 11:43pm)
Lol, gz :DDDD


halisten nem enyem, en nem rollolok soha ilyen bossnal :D
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Feb 13 2014 04:45am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 12 Feb 2014 22:37)
http://i.imgur.com/2Xykm4P.png

tfw



Én a tokennek jobban örültem tegnap.
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 13 2014 06:47am
Quote (Senee @ Feb 10 2014 09:54pm)


acsajómat ne postolgas érted

This post was edited by Lacii on Feb 13 2014 06:48am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 13 2014 12:16pm
Quote (Lacii @ Feb 13 2014 12:47pm)
acsajómat ne postolgas érted


még volt a paypalomon pénz, subscribeoltam neki és rámmosolygott és cukin mondta, hogy ő is szeret mikor irtam neki h i love you istenem de csodás dolog a szerelem XF:GHGH:RS?SR:
én se vagyok normális, hogy norvég embernek adok pénzt a nyomorom közepette ebből a putri országból X:G?XD?:GHXD dehát ezért vagyok nyomorult
milyen szép
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 13 2014 12:20pm
Quote (Senee @ Feb 13 2014 08:16pm)
még volt a paypalomon pénz, subscribeoltam neki és rámmosolygott és cukin mondta, hogy ő is szeret mikor irtam neki h i love you istenem de csodás dolog a szerelem XF:GHGH:RS?SR:
én se vagyok normális, hogy norvég embernek adok pénzt a nyomorom közepette ebből a putri országból X:G?XD?:GHXD dehát ezért vagyok nyomorult
milyen szép


ok
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 13 2014 12:26pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Feb 13 2014 06:20pm)
ok


nem merek írni nem tudom mit mert még rájön, hogy nyomorult vagoyk és akkor nem fog szeretni inkább csak nézem
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 13 2014 02:42pm
Quote (Senee @ Feb 13 2014 07:26pm)
nem merek írni nem tudom mit mert még rájön, hogy nyomorult vagoyk és akkor nem fog szeretni inkább csak nézem


acsajómnak ne írjál érted
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Feb 14 2014 08:00am
amugyis nagy kedvenc temakorom a "male worgenek bekapcsolt helm display-jel", de ez meg onnan is kiemelkedik

http://i.imgur.com/VdYNr8k.jpg
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Feb 14 2014 09:24am
Még mindig fasza 489-es Lao-Chin trinklettel tankolok, mert Garrosh is Pig Stickert dob Hubris helyett... De legalább paragonból esett nadrág.

ITT: whine
Go Back To Magyar Topic List
Prev1156215631564156515661887Next
Add Reply New Topic New Poll