d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1156115621563156415653048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 25 2010 03:59am
Quote (Oberon_os @ Mar 25 2010 10:57am)
Igazán tarkón baszhattad volna.


Áh, nem akarnám bántani ^^

Egyébként futott vele két csávó is. Ha tényleg ő volt akkor biztos testőrök voltak.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 25 2010 04:19am
Esetleg ha van valakinek free coldsoso eq-je akkor örömmel veszem mert én még mindig act1es cuccokba rohangálok :/
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 25 2010 04:21am
Quote (beni @ 25 Mar 2010 10:59)
Áh, nem akarnám bántani ^^

Egyébként futott vele két csávó is. Ha tényleg ő volt akkor biztos testőrök voltak.


És ez akadály Neked? Előkapod az aktatáskád és mindenkit legyaksz. Jobb híján újságpapírral is.

This post was edited by Oberon_os on Mar 25 2010 04:21am
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Mar 25 2010 04:23am
Quote (beni @ 25 Mar 2010 10:56)
Szerintem láttam ma Gyurcsányt futni a szigeten, de nem mernék megesküdni, hogy ő volt.


Odaköszönhettél volna, hogy: "Ferikém, még szabadlábon?"
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 25 2010 04:25am
Quote (Oberon_os @ Mar 25 2010 11:21am)
És ez akadály Neked? Előkapod az aktatáskád és mindenkit legyaksz. Jobb híján újságpapírral is.


Turulos kulcscsomóm van. Szerintem durvábban hatott volna mint vámpírra a fokhagymás napfény.
Quote (Imdeth @ Mar 25 2010 11:23am)
Odaköszönhettél volna, hogy:  "Ferikém, még szabadlábon?"


:D

This post was edited by beni on Mar 25 2010 04:25am
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Mar 25 2010 04:37am
megyek aludni
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 25 2010 04:40am
Quote (beni @ 25 Mar 2010 11:25)
Turulos kulcscsomóm van. Szerintem durvábban hatott volna mint vámpírra a fokhagymás napfény.


epic :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Mar 25 2010 08:17am
rohadt élet, előbb kimentem napszemüveg nélkül egy 15 percre az utcára, most bejöttem, 10 perc gép és kifolyik a szemem és fáj mint a geci. vámpír vagyok, twilight FTW :fume:
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 25 2010 08:19am
Quote (Imdeth @ 25 Mar 2010 16:17)
rohadt élet, előbb kimentem napszemüveg nélkül egy 15 percre az utcára, most bejöttem, 10 perc gép és kifolyik a szemem és fáj mint a geci. vámpír vagyok, twilight FTW :fume:


az egy lányoknak való mese.

ha már vámpírok akkor Underworld
Banned
Posts: 797
Joined: Mar 2 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 25 2010 08:22am
Quote (hedgehogsword @ Mar 25 2010 03:19pm)
az egy lányoknak való mese.

ha már vámpírok akkor Underworld


akarod mondani penge ?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1156115621563156415653048Next
Closed New Topic New Poll