Quote (Oberon_os @ Mar 25 2010 11:21am)
És ez akadály Neked? Előkapod az aktatáskád és mindenkit legyaksz. Jobb híján újságpapírral is.
Turulos kulcscsomóm van. Szerintem durvábban hatott volna mint vámpírra a fokhagymás napfény.
Quote (Imdeth @ Mar 25 2010 11:23am)
Odaköszönhettél volna, hogy: "Ferikém, még szabadlábon?"
This post was edited by beni on Mar 25 2010 04:25am