Quote (Sup3RN0Va @ 23 Dec 2012 17:43)
de ha már választani kéne, akkor inkább a spurdo, mint a te szar vicceid
de nem lehet... :/
Quote (kriza @ 23 Dec 2012 17:54)
en errol lemaradtam, es szerintem csomo olyan post van ebben a topikban amit pl en nem talalok viccesnek, megsem sirok miatta. szerintem neked is igy kellene tenned.
intelligent guy spotted.