Quote (kriza @ 23 Dec 2012 17:25)
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/665014_3925142329890_713683337_o.jpg
azt hittem, hogy ezt a dolgot már lerendeztük egy pollal, ami szerint a hunsub nagy része szarnak találja spurdo-t, ergo semmi keresnivalója ebben a topicban