d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1155915601561156215631887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Feb 6 2014 03:05pm
Quote (Senee @ 6 Feb 2014 22:50)


Most, hogy egy Warrival megint elkezdtem altkozgatni Bloodscalpon, ez a név meg sem kottyan az agyvelőmnek.
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Feb 7 2014 11:48am
Jólvan baszd meg.... Altnak első héten kiesik Rook's és Vial trinklet lfr-ből, Druiddal meg szopok hetek óta, sem onnan, sem flexből nem jönnek.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Feb 8 2014 04:22am
Quote (*varti @ 7 Feb 2014 18:48)
Jólvan baszd meg.... Altnak első héten kiesik Rook's és Vial trinklet lfr-ből, Druiddal meg szopok hetek óta, sem onnan, sem flexből nem jönnek.


yup, same here. Hidden code :DDDDD
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Feb 8 2014 04:27am
Quote (Moonflow @ 8 Feb 2014 12:22)
yup, same here. Hidden code :DDDDD




:))))

mar csak thokbol kene a trinket

This post was edited by InfamousMythos on Feb 8 2014 04:27am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Feb 8 2014 05:59am
Quote (InfamousMythos @ 8 Feb 2014 12:27)
http://i.imgur.com/lk8pmmG.png

:))))

mar csak thokbol kene a trinket


Az nekem is kéne

Azabaj, raidelni kéne hozzá :F
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 8 2014 06:10am
Quote (InfamousMythos @ 8 Feb 2014 12:27)
http://i.imgur.com/lk8pmmG.png

:))))

mar csak thokbol kene a trinket


ez mér jo?
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Feb 8 2014 06:35am
Quote (sylke @ 8 Feb 2014 13:10)
ez mér jo?


mert nem 1% hanem 30+
szar a tooltip armoryn

Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Feb 8 2014 06:42am
Quote (dihep @ 8 Feb 2014 14:35)
mert nem 1% hanem 30+
szar a tooltip armoryn

http://2.ii.gl/PMTDHU.png


heroic warforgeddel el lehet erni az 50%+-t
1 perces avenging wrath <33
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 8 2014 07:05am
Quote (dihep @ 8 Feb 2014 14:35)
mert nem 1% hanem 30+
szar a tooltip armoryn

http://2.ii.gl/PMTDHU.png


ja igy már oké
Go Back To Magyar Topic List
Prev1155915601561156215631887Next
Add Reply New Topic New Poll