Quote (fahrii @ 28 Jun 2015 22:25)
Reggeltől du4ig kertészkedtem, majd komolyzenét hallgattam + HS, aztán estére eljött exem meg hugom bnője azt beszélgettünk, lefekvés előtt meg hugommal néztem family guyt. Jó volt ez a nap.
nekem tegnap volt kurva jó napom, ahelyett, hogy tanultam volna
ma még tanultam, de szerintem kevés lesz, és holnap van az utolsó lehetőségem, ha nincs meg holnap szopás van