d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1155156157158159197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Sep 25 2010 02:37am
Quote (Klontar @ 25 Sep 2010 10:12)
Mind az 50-100 pmre hányja be hogy nem ér rá? Nekem volt már olyan hogy 2 hónap múlva kaptam választ egy PMre, pedig2 perces a folyamat.
Általában állítanak egy prioritási sorrendet a PMek között, és az alapján válaszolnak.


oh krisz, ezek a modok, hajtanak a nagyra.. :)

Szóval írtál egy pmet, amire a reagálás amximum 2 perc lenne, de két hónap múlva kaptál választ rá? Na gondolom a prioritásra úgy gondoltál, hogy életbevágó fontosságú pm lett volna, akkor azonnal kapsz rá választ, és azonnal meg is oldják a promlémád, de így, hogy csak két perces, várj vele két hónapot, csak nyugodtan :)
Igen, az egészségügy is ezért tart itt, ahol :)

This post was edited by banyek on Sep 25 2010 02:51am
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 25 2010 02:46am
Quote (banyek @ Sep 25 2010 10:37am)
oh krisz, ezek a modok, hajtanak a nagyra.. :)


.. :)
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Sep 25 2010 02:47am
Quote (banyek @ 25 Sep 2010 09:37)
oh krisz, ezek a modok, hajtanak a nagyra.. :)


én a helyedben örülnék, hogy megtűrnek a második accoddal (na nem a hunsubon, hanem egyáltalán a fórumon)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 25 2010 02:50am
Quote (Janou @ Sep 25 2010 08:47am)
én a helyedben örülnék, hogy megtűrnek a második accoddal (na nem a hunsubon, hanem egyáltalán a fórumon)


meg ugy az életben is
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 25 2010 02:51am
Quote (Klontar @ 25 Sep 2010 09:12)
Mind az 50-100 pmre hányja be hogy nem ér rá? Nekem volt már olyan hogy 2 hónap múlva kaptam választ egy PMre, pedig 2 perces a folyamat.
Általában állítanak egy prioritási sorrendet a PMek között, és az alapján válaszolnak.


ha nem birják a amelot vagy lassan végzik azért vegyenek fel ujabbakat vagy küldjék el aki lassan csinálja ennyi.

nem kell 24/7-ben itt ülni de azért csak felgyorsítanám
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Sep 25 2010 02:54am
Quote (Janou @ 25 Sep 2010 10:47)
én a helyedben örülnék, hogy megtűrnek a második accoddal (na nem a hunsubon, hanem egyáltalán a fórumon)


olyannyira buta vagy, hogy már sajnállak. Megint csak fáj a szíved, panaszkodsz, sírsz, hisztizel, úgy viselkedsz, mint egy tízenéves picsa, és teljesen alaptalanúl.
A régi szabályzatban, amikor készült a multi, megengedett volt (bizonyos kikötések mellett, pl ugyanazon felhasználó két különböző accal egy trade topicba nem postolhatott, nem lehetett a két account között fg forgalom, stbstb..), és még az új rendszer előtt tiltották is a másikat. Jelenleg nincs multi accountom ;)

This post was edited by banyek on Sep 25 2010 02:56am
Member
Posts: 22
Joined: Sep 22 2010
Gold: 0.00
Sep 25 2010 02:55am
Quote (banyek @ Sep 25 2010 10:54am)
olyannyira buta vagy, hogy már sajnállak. A régi szabályzatot, amikor készült, megengedett volt (bizonyos kikötések mellett, pl ugyanazon felhasználó két különböző accal egy trade topicba nem postolhatott, nem lehetett a két account között fg forgalom, stbstb..), és még az új rendszer előtt tiltották is a másikat. Jelenleg nincs multi accountom ;)


:(
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Sep 25 2010 02:59am
Quote (Ger_Jozef @ 25 Sep 2010 10:55)
:(


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=40707670&f=129&o=0

:)
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Sep 25 2010 03:03am
Quote (banyek @ 25 Sep 2010 10:54)
olyannyira buta vagy, hogy már sajnállak. Megint csak fáj a szíved, panaszkodsz, sírsz, hisztizel, úgy viselkedsz, mint egy tízenéves picsa, és teljesen alaptalanúl.
A régi szabályzatban, amikor készült a multi, megengedett volt (bizonyos kikötések mellett, pl ugyanazon felhasználó két különböző accal egy trade topicba nem postolhatott, nem lehetett a két account között fg forgalom, stbstb..), és még az új rendszer előtt tiltották is a másikat. Jelenleg nincs multi accountom ;)


Mutli account soha nem volt megengedett, amiről te beszélsz az az hogy testvérek/szobatársak stb-k. akik egy IP címen vannak azoknak is lehet külön saját accjuk ezekkel a kikötésekkel.

Quote (banyek @ 25 Sep 2010 10:37)
oh krisz, ezek a modok, hajtanak a nagyra.. :)

Szóval írtál egy pmet, amire a reagálás amximum 2 perc lenne, de két hónap múlva kaptál választ rá? Na gondolom a prioritásra úgy gondoltál, hogy életbevágó fontosságú pm lett volna, akkor azonnal kapsz rá választ, és azonnal meg is oldják a promlémád, de így, hogy csak két perces, várj vele két hónapot, csak nyugodtan :)
Igen, az egészségügy is ezért tart itt, ahol :)


A mondat elejét meg a színes vackokat nem értem, de a PM sem volt olyan életbevágóan fontos, ráért.
Előbb trasheljenek egy keyloggeres linket mint hogy erre válaszoljanak, teljesen korrekt.


A topicot meg ne hányjátok tele pls.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 25 2010 03:05am
Quote (banyek @ 25 Sep 2010 10:54)
olyannyira buta vagy, hogy már sajnállak. Megint csak fáj a szíved, panaszkodsz, sírsz, hisztizel, úgy viselkedsz, mint egy tízenéves picsa, és teljesen alaptalanúl.
A régi szabályzatban, amikor készült a multi, megengedett volt (bizonyos kikötések mellett, pl ugyanazon felhasználó két különböző accal egy trade topicba nem postolhatott, nem lehetett a két account között fg forgalom, stbstb..), és még az új rendszer előtt tiltották is a másikat. Jelenleg nincs multi accountom ;)


oh wait-
Go Back To Magyar Topic List
Prev1155156157158159197Next
Add Reply New Topic New Poll