mai sulibamenés =
EPIC FAIL 
bementem, beértem 16:05re, kb akkor szokott kezdődni az óra. benyitok, másik tanár van benn, köszönök stb kérdeztem itt helyettesítés van? aszondja nem, ez nem az az óra, és nem is szokott ott lenni. Na wtf, eddig minden órám ott volt ebben a félévben szerdán 4től. Megnéztem ETR-ben, se kurzusfórum, se semmi üzenet, mailcímre se jött semmi, na elindultam haza, n1. Ofc hazafele kilyukadt a busz kereke (:rofl:), jöhettem gyalog.