Quote (*varti @ 15 Jan 2014 20:52)
A legendary chain legnehezebb része, hogy az alliance nyerjen két bg-t. De végre megvan.
írhattál volna ide, h csináljunk premadet
lesolozok mindenkit top kek
Quote (AngryBug @ 16 Jan 2014 03:59)
elkezdtem ujra jatszani, arathor horda oldal nagyon kihalóban van? :c
bár egy haverommal jatszok, szal ez lenyegtelen, inkabb azt kerdezem hogy a warrior mennyit változott cata eleje óta?
gyere ravencrest allira a guildembe :3
This post was edited by Cpt_Ghost on Jan 16 2014 03:33am