Quote (kusziyoker @ Dec 17 2012 11:58am)
tudom sokadik de ezen sirva rohogok

http://www.youtube.com/watch?v=3hekPSG1FFI
amugy meg tuti kiprobalnam
ezt néha elkapoma visaaton de omg ez krva jó

sírva röhögtem egyiken másikon
mondjuk azt nem rétem h miért ilyen mozgáskordunáció/motorsképesség nulla emberek jelentkeznek(vagy direkt ilyeneket válogatnak be? mondjuk ebbe vna logika) és néha fogoma fejem milyen hülyék vannak