Quote (Senee @ 13 Jan 2014 06:12)
én az ien régiek közül a commander lieutenant general etc ienekre vagyok a legy irigyibb, oan titlek nekem is kellenének kár h nem lehet már megszerezni
persze akkor meg minden hüje azokkal mászkálna, nem lenne mire irigynek lenni
rbg-ből meglehet őket szerezni
bárcsak ne lett volna bugos az mmr-em ccm 1. szezonjában
meglenne a hero of the alliance

Quote (*varti @ 13 Jan 2014 03:38)
ez nem ember gec
vagy csak 25-en vannak összesen azon az orosz realmen.
This post was edited by Cpt_Ghost on Jan 13 2014 12:34am