Quote (bajcli @ Jan 12 2014 02:48pm)
nem hiszem, hogy van pont ilyen playernek is hasznalhato chest, legalabbis en nem emlekszem egyre se
mogitben nezted?
még nem használtam azt az addont, de meglesem, ty
Quote (Senee @ Jan 12 2014 03:13pm)

gondolkodtam rajta amúgy csak nem jut más eszembe ami kényelmes is azon kivül ami már van shift0-5, ctrl0-5 (sőt, 6 is van, ahova el se érek már kényelmesen, azt is meg kéne változtatni) :XD
vagy venni kéne vmi gamer egeret amin vannak kényelmes gombok mert most ilyen genius 1000 forintossal nyomom :dd
de ja, sokmindenben segitene abban igazad van a dodgeos meg vakito skillt is sokat hasznalom olykor es azokra kattintok :c
én A és S el strafelek, körülötte minden bindelve van v-g-t-5 ig (ja dupla egérgombbal megyek előre)
személy szerint ami nem tergetes spell azt simán modifyer nélkül (shift, alt stb. nélkül) használom ha tudom,
ami targetes, azt pedig alapjáraton 1 billentyű, aztán pl shift + a billentyü focusra, vagy arena1-2-3 ra.
This post was edited by Atranaxia on Jan 12 2014 01:04pm