d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1155315541555155615571887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jan 12 2014 09:14am
Quote (*varti @ 12 Jan 2014 16:50)
Warrinál egyszerű, bladestorm alatt nem lehet cc-zni és közben meg is hal mindegyik.


azert irtam kulon catat meg mopot, cataban nem halt bele minden egy bladestormba.

ugyanazt meg lehet csinalni mopban minden masik karival is, amit en cataban csinaltam
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jan 12 2014 09:24am
Nem hittem volna, hogy arena ennyire fun :DDDDD
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 12 2014 09:27am
Quote (Moonflow @ 12 Jan 2014 17:24)
Nem hittem volna, hogy arena ennyire fun :DDDDD


600 ratingen én is élvezném
TOPLEL
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jan 12 2014 09:29am
Quote (sylke @ 12 Jan 2014 16:27)
600 ratingen én is élvezném
TOPLEL


Nembaj, legalabb sok az iziwin. Soon full grievous bro.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jan 12 2014 09:44am
Quote (sylke @ 12 Jan 2014 17:27)
600 ratingen én is élvezném
TOPLEL


gyere arenazni velem es elvezd

csak ne holy palaval pls
Member
Posts: 1,588
Joined: Apr 15 2008
Gold: 0.30
Jan 12 2014 11:19am
van olyan herbalism addon esetleg ami pontosan megmutatja map on h mi merre van ?
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Jan 12 2014 01:01pm
Quote (bajcli @ Jan 12 2014 02:48pm)
nem hiszem, hogy van pont ilyen playernek is hasznalhato chest, legalabbis en nem emlekszem egyre se

mogitben nezted?


még nem használtam azt az addont, de meglesem, ty
Quote (Senee @ Jan 12 2014 03:13pm)
<3
gondolkodtam rajta amúgy csak nem jut más eszembe ami kényelmes is azon kivül ami már van shift0-5, ctrl0-5 (sőt, 6 is van, ahova el se érek már kényelmesen, azt is meg kéne változtatni) :XD
vagy venni kéne vmi gamer egeret amin vannak kényelmes gombok mert most ilyen genius 1000 forintossal nyomom :dd
de ja, sokmindenben segitene abban igazad van a dodgeos meg vakito skillt is sokat hasznalom olykor es azokra kattintok :c

én A és S el strafelek, körülötte minden bindelve van v-g-t-5 ig (ja dupla egérgombbal megyek előre)
személy szerint ami nem tergetes spell azt simán modifyer nélkül (shift, alt stb. nélkül) használom ha tudom,
ami targetes, azt pedig alapjáraton 1 billentyű, aztán pl shift + a billentyü focusra, vagy arena1-2-3 ra.

This post was edited by Atranaxia on Jan 12 2014 01:04pm
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Jan 12 2014 08:39pm
ofc ruszki karakteres aromry link nem működik.

sem az edit-re való nyomás a reply helyett.

This post was edited by *varti on Jan 12 2014 08:39pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jan 12 2014 09:10pm
Quote (*varti @ 13 Jan 2014 04:39)
ofc ruszki karakteres aromry link nem működik.

sem az edit-re való nyomás a reply helyett.


ctrl+c ctrl+v-vel de

meg vegiggorgetni is faraszto
Go Back To Magyar Topic List
Prev1155315541555155615571887Next
Add Reply New Topic New Poll