d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1155215531554155515561887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 12 2014 02:21am
persze bántsál te is, az az általános
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Jan 12 2014 03:56am
Quote (Senee @ Jan 12 2014 08:21am)
persze bántsál te is, az az általános


nem bántásból mondom, amúgy gj
csak láttam hogy te sokat nyomod, érdemes lenne keybindelni mindent és megtanulni azokat használni, eléggé fejlődik a gameplay tőle

This post was edited by Atranaxia on Jan 12 2014 04:10am
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Jan 12 2014 05:25am
Quote (Senee @ 12 Jan 2014 03:19)
na legalább ez kiesett

http://3.ii.gl/PJrpkR.png


gz.

Amúgy én a heti két tk solot druiddal és priesstel tolom - csak ez a két kilencvenes karim lévén -, így az advisor phaseben mindig rajtam van a Staff of Disintegration buff, ki tudom kerülni a cc-ket, de rugóval pl. hogyan oldható meg, hogy ne legyél konstans loss of control?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jan 12 2014 06:39am
Quote (*varti @ 12 Jan 2014 13:25)
gz.

Amúgy én a heti két tk solot druiddal és priesstel tolom - csak ez a két kilencvenes karim lévén -, így az advisor phaseben mindig rajtam van a Staff of Disintegration buff, ki tudom kerülni a cc-ket, de rugóval pl. hogyan oldható meg, hogy ne legyél konstans loss of control?


cataban en visszafutottam a bejarathoz es tokre szethuztam az osszes addot, ugy meg lehetett olni oket egyenkent

mopban meg szerintem aoe fasznuke, vagy csak leszartam, mert 2nd wind >
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 12 2014 07:00am
Quote (bajcli @ 12 Jan 2014 14:39)
cataban en visszafutottam a bejarathoz es tokre szethuztam az osszes addot, ugy meg lehetett olni oket egyenkent

mopban meg szerintem aoe fasznuke, vagy csak leszartam, mert 2nd wind >


second souffle
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jan 12 2014 07:54am
Quote (sylke @ 12 Jan 2014 15:00)
second souffle


CRITIQUE
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Jan 12 2014 08:26am
http://www.wowhead.com/npc=16870/shattered-hand-captain#screenshots

a Shattered Hand Captain milyen chestet visel?

nagyon érdekelne transmog miatt
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jan 12 2014 08:48am
Quote (Atranaxia @ 12 Jan 2014 16:26)
http://www.wowhead.com/npc=16870/shattered-hand-captain#screenshots

a Shattered Hand Captain milyen chestet visel?

nagyon érdekelne transmog miatt


nem hiszem, hogy van pont ilyen playernek is hasznalhato chest, legalabbis en nem emlekszem egyre se

mogitben nezted?
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Jan 12 2014 08:50am
Quote (bajcli @ 12 Jan 2014 14:39)
cataban en visszafutottam a bejarathoz es tokre szethuztam az osszes addot, ugy meg lehetett olni oket egyenkent

mopban meg szerintem aoe fasznuke, vagy csak leszartam, mert 2nd wind >


Warrinál egyszerű, bladestorm alatt nem lehet cc-zni és közben meg is hal mindegyik.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 12 2014 09:13am
Quote (Atranaxia @ Jan 12 2014 09:56am)
nem bántásból mondom, amúgy gj
csak láttam hogy te sokat nyomod, érdemes lenne keybindelni mindent és megtanulni azokat használni, eléggé fejlődik a gameplay tőle


<3
gondolkodtam rajta amúgy csak nem jut más eszembe ami kényelmes is azon kivül ami már van shift0-5, ctrl0-5 (sőt, 6 is van, ahova el se érek már kényelmesen, azt is meg kéne változtatni) :XD
vagy venni kéne vmi gamer egeret amin vannak kényelmes gombok mert most ilyen genius 1000 forintossal nyomom :dd
de ja, sokmindenben segitene abban igazad van a dodgeos meg vakito skillt is sokat hasznalom olykor es azokra kattintok :c


Quote (*varti @ Jan 12 2014 11:25am)
gz.

Amúgy én a heti két tk solot druiddal és priesstel tolom - csak ez a két kilencvenes karim lévén -, így az advisor phaseben mindig rajtam van a Staff of Disintegration buff, ki tudom kerülni a cc-ket, de rugóval pl. hogyan oldható meg, hogy ne legyél konstans loss of control?


elöször a 9mp-s ccs csaj mikor jön előtte hátrafutok, ő utánam jön és ott ölöm meg, majd gyorsan visszafutok, hogy a bombázos utolso embert is legyakjam, ne jöjön tul hátra.... mire jön a legendary fegyverek utáni phase már ujra tudom használni az every man for himself-et (ha esetleg kellett volna elöször, de nem szokott kelleni)
szal a fegyverek után visszafutok a 9mp cc-s fireballos csajhoz és azt ölöm le elsöre.. mire a többi odaér már np, csak a bombadobáló csávó zavar be a szarával, de az már nem akkora probléma
Go Back To Magyar Topic List
Prev1155215531554155515561887Next
Add Reply New Topic New Poll