Quote (Ghostmasterq @ Mar 23 2010 05:21pm)
NINCS
KEDVEM
HOLNAP
ISKOLÁBA
MENNI
!
!
!
nekemse :c főleg hogy nem is egy dogát írunk azonfelül 2hét múlva vizsgaidőszak :c
de viszont vizsgák után ünneplünk egy kis ***** ^^
This post was edited by baxy016 on Mar 23 2010 11:23am