d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1154155156157158197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2010 03:21pm
Quote (szabika @ 24 Sep 2010 23:20)
most a sok kenőpénzt nyaralja el ne zavard


Last Seen: 34 minutes ago
Local Time: 23:20
Last Post: 20 hours ago
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Sep 24 2010 03:21pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 24 2010 10:21pm)
Last Seen: 34 minutes ago
Local Time: 23:20
Last Post: 20 hours ago


már 500ft/hó s mobilnet
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 24 2010 03:23pm
Quote (Klontar @ 24 Sep 2010 22:13)
Mielőtt belinkelsz valamit győzödj meg róla hogy approved az oldal, vagy kérdezz meg róla egy Moderatort/Senior Moderatort/Admint a link postolásával kapcsolatban hogy biztosan elkerüld a warnt. (Nem tudom mire kaptál warnt)


Várjanak 30-40 percet jó esetben rossz esetben pedig 6-8 órákat a válaszra?
Nem kéne ezt egy kicsit felgyorsítani?
A másik hogy két kattintás lenne megnézni a linket hogy milyen is az...
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2010 03:24pm
Quote (Smat @ 24 Sep 2010 23:23)
Várjanak 30-40 percet jó esetben rossz esetben pedig 6-8 órákat a válaszra?
Nem kéne ezt egy kicsit felgyorsítani?
A másik hogy két kattintás lenne megnézni a linket hogy milyen is az...


én már lassan több mint 24 órája várokegyeltalán valami reakcióra epiloltól amióta elküldtem a screenshotot.
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Sep 24 2010 05:03pm
Quote (Smat @ 24 Sep 2010 22:23)
Várjanak 30-40 percet jó esetben rossz esetben pedig 6-8 órákat a válaszra?
Nem kéne ezt egy kicsit felgyorsítani?
A másik hogy két kattintás lenne megnézni a linket hogy milyen is az...


ja és ez az ő kötelességük gondolom, minden trusted mod és adminnak itt kell ülnie 24/7, hogy nekünk segíthessenek
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 24 2010 05:27pm
Quote (Janou @ 25 Sep 2010 00:03)
ja és ez az ő kötelességük gondolom, minden trusted mod és adminnak itt kell ülnie 24/7, hogy nekünk segíthessenek


Nem 24/7 de ha egyszer online és küldtem neki pmet akkor legalább annyit belehányhatna a levélbe h bocs nem érek rá... -_-
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Sep 25 2010 12:47am
Quote (Smat @ 25 Sep 2010 01:27)
Nem 24/7 de ha egyszer online és küldtem neki pmet akkor legalább annyit belehányhatna a levélbe h bocs nem érek rá... -_-


Szerintem rájöttél te erre magadtól is. ^_^
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Sep 25 2010 02:10am
Quote (Klontar @ 24 Sep 2010 23:13)
Mielőtt belinkelsz valamit győzödj meg róla hogy approved az oldal, vagy kérdezz meg róla egy Moderatort/Senior Moderatort/Admint a link postolásával kapcsolatban hogy biztosan elkerüld a warnt. (Nem tudom mire kaptál warnt)


Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Sep 25 2010 02:12am
Quote (Smat @ 25 Sep 2010 01:27)
Nem 24/7 de ha egyszer online és küldtem neki pmet akkor legalább annyit belehányhatna a levélbe h bocs nem érek rá... -_-


Mind az 50-100 pmre hányja be hogy nem ér rá? Nekem volt már olyan hogy 2 hónap múlva kaptam választ egy PMre, pedig 2 perces a folyamat.
Általában állítanak egy prioritási sorrendet a PMek között, és az alapján válaszolnak.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 25 2010 02:19am
Quote (Klontar @ Sep 25 2010 08:12am)
Mind az 50-100 pmre hányja be hogy nem ér rá? Nekem volt már olyan hogy 2 hónap múlva kaptam választ egy PMre, pedig 2 perces a folyamat.
Általában állítanak egy prioritási sorrendet a PMek között, és az alapján válaszolnak.


vagy csak látta hogy überpro küldte neki és rögtön törölte a pmet : )))))
Go Back To Magyar Topic List
Prev1154155156157158197Next
Add Reply New Topic New Poll