d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev11541551561571581650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 3 2009 01:11pm
Knowing

Hát nekem nagyon bejött, a hideg rázott végig. Most ha végiggondolnam biztos lenne 10 dolog amibe bele tudnék kötni, de az elmúlt 5 év filmeit nézve megérdemli, hogy ne tegyem. (Hasonló hatással talán a District 9 volt rám mostanában, csak abban sok szembetűnően bugyuta dolog volt ami komolytalanná tette a filmet.) Ha a színjátszást nézzük, akkor a gyerekeket kellett volna valami forró és kietlen bolygón hagyni mert a teljesítményük igen csak az elmegy kategória. Igaz hogy a valóságtól kicsit el kell vonatkoztatni ( pl. az elején amikor rájön a lap jelentőségére az felér egy erőszakos közösüléssel a forgatókönyv ánuszával), de kellemesen elsimították a kezdetben érezhető katasztrófa film hangulatot. Akinek a film hangulatáról a Dark City jut eszébe az ne valami különös véletlenre gondoljon hiszen a rendező itt is Alex Proyas.
Banned
Posts: 4,178
Joined: Sep 8 2008
Gold: 0.00
Warn: 60%
Oct 3 2009 01:23pm
tegnap volt a hábéón a shoot em up című film, aki nem tud annál nagyobb kirájságot elképzelni, mint kielégíteni egy nőt miközben lelősz 20 kommandóst, az mindenképpen nézze meg!
Member
Posts: 2,743
Joined: Feb 16 2009
Gold: 13.37
Oct 4 2009 02:56pm
District 9
aki szereti a sci-fit, annak mindenképpen kihagyhatatlan. Sztem az idei év egyik legjobb filmje
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 4 2009 03:15pm
Quote (WoeToYouOhEarthAndSea @ Sat, Oct 3 2009, 08:23pm)
tegnap volt a hábéón a shoot em up című film, aki nem tud annál nagyobb kirájságot elképzelni, mint kielégíteni egy nőt miközben lelősz 20 kommandóst, az mindenképpen nézze meg!


azt már nagyon rég láttam, gecibeteg film
répa>all
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Oct 4 2009 11:10pm
nemrég néztem meg carpenter they live címü filmjét. 1988as. személy szerint nekem tetszett. 8/10
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 6 2009 02:37pm
Orvlövész.
Jó film imo.
Member
Posts: 107
Joined: Jan 18 2009
Gold: 75.55
Oct 7 2009 03:01am
TÜSKE (angol címe nem jut eszembe)

Szerintem elégsz.r film amit nem lehet horrornak hívni. nagyon vontatott a történet és elég lapos...szinte semmi értelme nincs az egésznek!
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Oct 11 2009 04:18am
Never Back Down cimu film nekem nagyon bejott. Vegig Muay Thairol szol, verekedos film. Kicsit glámúros, nem igazán valódinak tuno film, de nagyon bejott, egyik kedvenc filmem lett.
Megyek is es megveszem ma ^^

This post was edited by Moonflow on Oct 11 2009 04:18am
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Oct 11 2009 02:47pm
tv2őn keresztapa 2, aki még nem látta annak kötelező darab
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 11 2009 02:51pm
Quote (Moonflow @ Sun, Oct 11 2009, 12:18pm)
Never Back Down cimu film nekem nagyon bejott. Vegig Muay Thairol szol, verekedos film. Kicsit glámúros, nem igazán valódinak tuno film, de nagyon bejott, egyik kedvenc filmem lett.
Megyek is es megveszem ma ^^


ha thaiboxos film kell akkor nézd meg a Chok Dee-t

na az trve
Go Back To Magyar Topic List
Prev11541551561571581650Next
Add Reply New Topic New Poll