jó szar volt ez a véradás.
1 órát vártam arra,hogy megmérjék a vérnyomásom+felírják az adatokat,aztán még várhattam volna kb több,mint 2 órát mire bejutok a vérvételre,megettem 2 sütit meg 1 pohár teát ittam,rá 5 percre jó szarul lettem,el is jöttem a faszba. és még mindig szarul vagyok
