d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1154315441545154615473048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 22 2010 04:30pm
Quote (H4xooR @ 22 Mar 2010 23:54)
holnap megyek váradásra,mert én ilyen jó fej vagyok!

meg leigazolják a napom <coolface>


meg adnak kajajegyet.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 22 2010 04:32pm
Quote (bajcli @ 22 Mar 2010 23:30)
meg adnak kajajegyet.


Nekünk anno adtak egy doboz sört is a csoki/szenya mellé minden véradás után.

/e:

Blue stars ftw.

3 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): lacketto, Genthor, beni

This post was edited by Genthor on Mar 22 2010 04:32pm
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Mar 22 2010 04:32pm
Quote (H4xooR @ Mar 22 2010 10:54pm)
holnap megyek váradásra,mert én ilyen jó fej vagyok!















































meg leigazolják a napom <coolface>


és aludni nem mész még?
























































































Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 22 2010 04:32pm
Quote (lacketto @ Mar 22 2010 10:32pm)
és aludni nem mész még?
























































































http://api.ning.com/files/5XjDqySq9t3GemDb1HaKXlTHUT4uPRnJFsr8v6SemaY_/Trollface_HD.jpg


:DDD
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 22 2010 04:34pm
megyek aludni, gn8




















rly 8D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 22 2010 04:34pm
Quote (Nerz8 @ Mar 22 2010 10:34pm)
megyek aludni, gn8




rly 8D


this :D:D:D
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 22 2010 04:34pm
Quote (Genthor @ 23 Mar 2010 00:32)
Nekünk anno adtak egy doboz sört is a csoki/szenya mellé minden véradás után.

/e:

Blue stars ftw.

3 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): lacketto, Genthor, beni


ja, pár éve nekem is, de mostanában már a sodexo dívik :(

DE AZÉRT A TESCOBAN AZON IS LEHET SÖRT VENNI :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 22 2010 04:35pm
Quote (Genthor @ 22 Mar 2010 23:32)
Nekünk anno adtak egy doboz sört is a csoki/szenya mellé minden véradás után.

/e:

Blue stars ftw.

3 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): lacketto, Genthor, beni


és én meg se mutatom magam a topikokban
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Mar 22 2010 04:40pm
1000 :o
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Mar 22 2010 04:45pm
Quote (bajcli @ Mar 23 2010 12:30am)
meg adnak kajajegyet.


y,mi kaptunk csokit,1 sörutalványt,meg 500 ft-os kajautalványt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1154315441545154615473048Next
Closed New Topic New Poll