Quote (Genthor @ 23 Mar 2010 00:32)
Nekünk anno adtak egy doboz sört is a csoki/szenya mellé minden véradás után.
/e:
Blue stars ftw.
3 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): lacketto, Genthor, beni
ja, pár éve nekem is, de mostanában már a sodexo dívik

DE AZÉRT A TESCOBAN AZON IS LEHET SÖRT VENNI :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd