Quote (CyberPunk666 @ 28 Jun 2015 16:34)
Nem szeretem az ilyeneket.
Inkább ennék valami sósat.
btw pénteken tisza-tó, kéne szereznem sátrat meg ilyeneket.
te pestről mész és kocsival? Csak mert ha van hely beszállok a benzinbe, ha nincs, akkor legalább pár csomagot bedobnék hozzád, ne kelljen már vonatozni vele.
inb4 nem kocsival akarsz jönni.
Pestrol semmikeppen nem tudnek kocsival menni. :C De am otthon leszek, mert szerdara es csutortokre is van programom, onnan megyek majd kocsival.
Matenak a cuccait is majd ott kell osszeszednunk es kuldi velunk tiszara meg haza.