Quote (llllllllllll @ May 11 2016 12:16am)
Te gepesz vagy villanyos vagy? Nem remlik
gépész masterrace
órákon jórészt leszarták a programozást, wolframban meg tudom csinálni ami kellett azt ennyi
pár hónapja leszedtem a pythont
keményen eljutottam benne addig, hogy ki tudom írni hogy hello world, de aztán elkapott a senee kórság mert mesh nem segített aztan nem foglalkoztam vele, ggwp
na de mesélj ha ennyire büszke vagy rá, mit sikerült IMPLEMENTÁLNOD