d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mekprogramozzuk Topic
Prev1153154155156157249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 9 2016 01:57am
máltán az volt h "we aim to please, you aim too please"
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 10 2016 04:46am
Tfw olyan jol sikerult valamit implementalnod, hogy utana 1 oraig keresed a kiertekelo toolban a hibat, mert nem hiszed el

Ja meg kaptam 12 tulorat a tegnap estemre, ugyhogy jovoheten pihi van
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
May 10 2016 10:17am
Quote (llllllllllll @ May 10 2016 12:46pm)
Tfw olyan jol sikerult valamit implementalnod, hogy utana 1 oraig keresed a kiertekelo toolban a hibat, mert nem hiszed el

Ja meg kaptam 12 tulorat a tegnap estemre, ugyhogy jovoheten pihi van


esetleg még leírhatnád az afk dolgozok és a mekprogramozzuk topik mellett a carebe és general tfwbe is, hogy biztosan mindenki lássa
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
May 10 2016 12:44pm
Quote (anyd @ 9 May 2016 08:09)


Az atlag fejleszto ezt nem erti, de azert vicces.
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
May 10 2016 12:48pm
Quote (ace07 @ May 10 2016 08:44pm)
Az atlag fejleszto ezt nem erti, de azert vicces.


oks
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 10 2016 02:31pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ May 10 2016 04:17pm)
esetleg még leírhatnád az afk dolgozok és a mekprogramozzuk topik mellett a carebe és general tfwbe is, hogy biztosan mindenki lássa


csak jelly vagy mert se programozni nem tudsz se nem vagy rajosh fejlesztő
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
May 10 2016 02:35pm
Quote (llllllllllll @ May 10 2016 10:31pm)
csak jelly vagy mert se programozni nem tudsz se nem vagy rajosh fejlesztő


pont fejlesztőmérnök vagyok
csak nem programozok
egyébként true
szívesebben mentem volna info szakra
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 10 2016 04:16pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ May 10 2016 08:35pm)
pont fejlesztőmérnök vagyok
csak nem programozok
egyébként true
szívesebben mentem volna info szakra


Te gepesz vagy villanyos vagy? Nem remlik
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
May 10 2016 04:25pm
Quote (llllllllllll @ May 11 2016 12:16am)
Te gepesz vagy villanyos vagy? Nem remlik


gépész masterrace
órákon jórészt leszarták a programozást, wolframban meg tudom csinálni ami kellett azt ennyi

pár hónapja leszedtem a pythont
keményen eljutottam benne addig, hogy ki tudom írni hogy hello world, de aztán elkapott a senee kórság mert mesh nem segített aztan nem foglalkoztam vele, ggwp

na de mesélj ha ennyire büszke vagy rá, mit sikerült IMPLEMENTÁLNOD
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 10 2016 04:26pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ May 10 2016 11:25pm)
gépész masterrace
órákon jórészt leszarták a programozást, wolframban meg tudom csinálni ami kellett azt ennyi

pár hónapja leszedtem a pythont
keményen eljutottam benne addig, hogy ki tudom írni hogy hello world, de aztán elkapott a senee kórság mert mesh nem segített aztan nem foglalkoztam vele, ggwp

na de mesélj ha ennyire büszke vagy rá, mit sikerült IMPLEMENTÁLNOD


A programozashoz logikus godolkozas kell sajnos)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1153154155156157249Next
Add Reply New Topic New Poll