d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1153154155156157197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2010 02:31pm
Quote (Klontar @ 24 Sep 2010 22:27)
Mi up, mi a kérdésed? :unsure:


csakúgy válaszolhatna már valaki a sírásomra
Mert epilol baszik visszaírni azóta a pm óta amit ide is postoltam
inb4 nagyon elfoglalt

This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 24 2010 02:31pm
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Sep 24 2010 02:32pm
Quote (Cpt_Ghost @ 24 Sep 2010 22:31)
csakúgy válaszolhatna már valaki a sírásomra
Mert epilol baszik visszaírni azóta a pm óta amit ide is postoltam


ne vergodj, nem fogjak leszedni.
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Sep 24 2010 02:41pm
Quote (Cpt_Ghost @ 24 Sep 2010 22:31)
csakúgy válaszolhatna már valaki a sírásomra
Mert epilol baszik visszaírni azóta a pm óta amit ide is postoltam
inb4 nagyon elfoglalt


Ezt epilollal kell megtárgyalni, vagy rápmelhetsz hapycmprre is hogy ő mit fog rá mondani.
De valószínüleg levenni nem fogják, és ennyi idő után a másik user se fog 20 napot kapni érte, szóval szerintem ezt most viseld el, a warn jogos.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2010 02:43pm
Quote (Klontar @ 24 Sep 2010 22:41)
Ezt epilollal kell megtárgyalni, vagy rápmelhetsz hapycmprre is hogy ő mit fog rá mondani.
De valószínüleg levenni nem fogják, és ennyi idő után a másik user se fog 20 napot kapni érte, szóval szerintem ezt most viseld el, a warn jogos.


mi jogos?
így utólag már rájöttem hogy a modok balfaszkodtak
epilol visszaír baszdmeg h "you posted a fake qoute" a mod azthitte h én raktam bele a kibaszott quoteba (mivel ez áll a warn notemban szerintem.) + a warnlogomban is POSTING van
hát kibaszottul jogos
az a faszrágó meg csak azért kapott warnt egyeltalán mert elpmeltem lc3nak a kurva screenshotot, az meg volt szíves dolgozni
Igen d2jsp én így szeretlek!

This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 24 2010 02:44pm
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Sep 24 2010 03:06pm
és az enyémben mi a jogos?

az h nemlehet official free trial verzióhoz linket adni? official oldalra? xd
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Sep 24 2010 03:06pm
korrupt modok
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Sep 24 2010 03:08pm
nvm nem spamolom szét a topikt, mert arra is warn jár...

elégedett vagyok mindennel, Lajo for prezident...

This post was edited by bbaallaaggee on Sep 24 2010 03:10pm
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Sep 24 2010 03:13pm
Quote (Akizk @ 24 Sep 2010 23:06)
és az enyémben mi a jogos?

az h nemlehet official free trial verzióhoz linket adni? official oldalra? xd


Mielőtt belinkelsz valamit győzödj meg róla hogy approved az oldal, vagy kérdezz meg róla egy Moderatort/Senior Moderatort/Admint a link postolásával kapcsolatban hogy biztosan elkerüld a warnt. (Nem tudom mire kaptál warnt)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2010 03:19pm
Lajo meg néha olvashatná a topikot ha már megnyitotta
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Sep 24 2010 03:20pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 24 2010 10:19pm)
Lajo meg néha olvashatná a topikot ha már megnyitotta


most a sok kenőpénzt nyaralja el ne zavard
Go Back To Magyar Topic List
Prev1153154155156157197Next
Add Reply New Topic New Poll