Quote (Klontar @ 24 Sep 2010 22:41)
Ezt epilollal kell megtárgyalni, vagy rápmelhetsz
hapycmprre is hogy ő mit fog rá mondani.
De valószínüleg levenni nem fogják, és ennyi idő után a másik user se fog 20 napot kapni érte, szóval szerintem ezt most viseld el, a warn jogos.
mi jogos?
így utólag már rájöttem hogy a modok balfaszkodtak
epilol visszaír baszdmeg h "you posted a fake qoute" a mod azthitte h én raktam bele a kibaszott quoteba (mivel ez áll a warn notemban szerintem.) + a warnlogomban is POSTING van
hát kibaszottul jogos
az a faszrágó meg csak azért kapott warnt egyeltalán mert elpmeltem lc3nak a kurva screenshotot, az meg volt szíves dolgozni
Igen d2jsp én így szeretlek!
This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 24 2010 02:44pm