d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1153615371538153915402492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 9 2012 02:04pm
Quote (Anarkin @ 9 Dec 2012 21:03)
http://www.youtube.com/watch?v=on5E-Fw86Yk

: D


Old.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 9 2012 02:08pm
a műsorban tök jó volt az a "ne kiabálj már Ildikó, leszakad a fejem" :D

csodálkozom h stone-nak nem tették bele az igen-jét



:rofl:
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 9 2012 04:48pm
Member
Posts: 30,457
Joined: Jul 7 2010
Gold: 1,113.99
Dec 10 2012 03:24am
[YOUTUBE][/YOUTUBE]
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 10 2012 03:48am
Quote (zayl121 @ Dec 10 2012 11:24am)
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=ayeUW5styEg[/YOUTUBE]


ez tök jó
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 10 2012 03:49am
Quote (szabika @ 9 Dec 2012 23:48)
http://i.minus.com/i74P01UdDwr4Y.gif


en mar sokadjara nagyon jot nevetek
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 10 2012 04:14am
Quote (tevetava @ Dec 10 2012 10:49am)
en mar sokadjara nagyon jot nevetek


ahogy elbaszodik a pali mint egy darab szar, azon mindig felröhögök :DD
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 10 2012 09:41am
Quote (szabika @ 10 Dec 2012 11:14)
ahogy elbaszodik a pali mint egy darab szar, azon mindig felröhögök :DD


IGEN:DDDDDDD
meg a szemüvegen, ami leír egy kört a levegőben :DD
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 10 2012 09:48am
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Dec 10 2012 09:59am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1153615371538153915402492Next
Add Reply New Topic New Poll