Quote (TassassinHc @ 30 Nov 2012 12:45)
A zene nem éppen a kedvencem, de azért jópofa így együtt...
Miami Dolphin Cheerleaders üzenete az Afganisztánban harcoló amerikai katonáknak ... és vissza a feladónak.
(nem olyan vicces, mint spurdo, vagy dolan de engem megmosolyogtatott)
http://www.youtube.com/watch?v=H96-TwrwY7M
a fiuk viccesek, a lanyok dogosek, a Dolphins szar..
Quote (beni @ 30 Nov 2012 15:43)
nagyon jó lett : D
//leszámítva, hogy nem az amerikai katonáknak küldték a felvételt, hanem csak úgy
ja de a videobol kikovetkeztette es fail
This post was edited by kusziyoker on Nov 30 2012 09:42am