d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1152815291530153115322492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 30 2012 12:35am
Quote (Inakwo @ 29 Nov 2012 21:52)
volt már?

http://www.youtube.com/watch?v=k_KBZwfoIOc


hat ez szerintem nem volt vicces, mondjuk ezen az emberen mar nagyon reg nem nevettem
Member
Posts: 10,475
Joined: Sep 24 2009
Gold: 5,253.00
Nov 30 2012 01:04am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 30 2012 02:40am
Quote (rocker36 @ 30 Nov 2012 08:04)
http://www.start.eoldal.hu/img/mid/314/7_2.jpg


Sok kis senee jar a gyakorikerdrsre, nem kell komolyanvenni.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Nov 30 2012 05:45am
A zene nem éppen a kedvencem, de azért jópofa így együtt...

Miami Dolphin Cheerleaders üzenete az Afganisztánban harcoló amerikai katonáknak ... és vissza a feladónak.
(nem olyan vicces, mint spurdo, vagy dolan de engem megmosolyogtatott)


Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 30 2012 05:54am
Quote (TassassinHc @ Nov 30 2012 12:45pm)
A zene nem éppen a kedvencem, de azért jópofa így együtt...

Miami Dolphin Cheerleaders üzenete az Afganisztánban harcoló amerikai katonáknak ... és vissza a feladónak.
(nem olyan vicces, mint spurdo, vagy dolan de engem megmosolyogtatott)


http://www.youtube.com/watch?v=H96-TwrwY7M


nem ide kéne postolnod, ez simán elfért volna a care topicba
de azért a zöld füstön röhögtem az elején amivel a fákat helyettesítették :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 30 2012 08:43am
Quote (TassassinHc @ Nov 30 2012 12:45pm)
A zene nem éppen a kedvencem, de azért jópofa így együtt...

Miami Dolphin Cheerleaders üzenete az Afganisztánban harcoló amerikai katonáknak ... és vissza a feladónak.
(nem olyan vicces, mint spurdo, vagy dolan de engem megmosolyogtatott)


http://www.youtube.com/watch?v=H96-TwrwY7M


nagyon jó lett : D

//leszámítva, hogy nem az amerikai katonáknak küldték a felvételt, hanem csak úgy

This post was edited by beni on Nov 30 2012 08:46am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 30 2012 09:12am
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Nov 30 2012 09:41am
Quote (TassassinHc @ 30 Nov 2012 12:45)
A zene nem éppen a kedvencem, de azért jópofa így együtt...

Miami Dolphin Cheerleaders üzenete az Afganisztánban harcoló amerikai katonáknak ... és vissza a feladónak.
(nem olyan vicces, mint spurdo, vagy dolan de engem megmosolyogtatott)


http://www.youtube.com/watch?v=H96-TwrwY7M


a fiuk viccesek, a lanyok dogosek, a Dolphins szar..

Quote (beni @ 30 Nov 2012 15:43)
nagyon jó lett : D

//leszámítva, hogy nem az amerikai katonáknak küldték a felvételt, hanem csak úgy


ja de a videobol kikovetkeztette es fail

This post was edited by kusziyoker on Nov 30 2012 09:42am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 30 2012 10:04am
Quote (kusziyoker @ Nov 30 2012 04:41pm)


ja de a videobol kikovetkeztette es fail


Tass/10
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Nov 30 2012 02:45pm
Quote (beni @ 30 Nov 2012 15:43)
nagyon jó lett : D

//leszámítva, hogy nem az amerikai katonáknak küldték a felvételt, hanem csak úgy


Quote (kusziyoker @ 30 Nov 2012 16:41)


ja de a videobol kikovetkeztette es fail


not, valami kevéssé hiteles helyen olvastam
Go Back To Magyar Topic List
Prev1152815291530153115322492Next
Add Reply New Topic New Poll