d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1152515261527152815292492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 28 2012 09:46pm


:XD:XD
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 29 2012 03:59am
Quote (Senee @ Nov 29 2012 03:47am)
mert nem tudnak normálisan szólni az emberhez
mikor idejöttem tök normális voltam első körben
aztán a sok tirpák tahó a már megszokott stílusával betalált és általában ez beválik nekik és mindenki elmegy miatta.. de most itt velem küzdenek már 2-3 éve, úgyhogy innentől kezdve remélhetőleg és ahogy látszik is a példádból; már normálisan fognak hozzáállni az újonnan idetévedőkhöz.

régen itt irtam egy szimpla véleményt az egyik topicban, SENKIT SEM MEGSÉRTVE, direkt figyelve rá, erre ilyen válaszok jönnek, hogy TAKARODJ meg le se írom, mert ez a sok retek reportolja és csak a szó miatt már suspit kapok

aztán én ezeket megjegyeztem, nem mentem el és azt adtam vissza amit kaptam
és ez megy már több éven keresztül
engem hibáztatnak, hogy fasz vagyok holott hogy a gecibe ne lennék fasz
kanyáznak, takarodjoznak aztán megvannak lepődve, ha valaki szétbaszná a hülye fejüket... érdekes felfogás...
és nem, nem megyek el, mert sokat lehet nevetni, mindettől függetlenül is + haragtartó ember se vagyok mert bármelyik faszhoz tudok normálisan is szólni. csak nem felejtek....


biztos én értelmezem rosszul, de gyakorlatilag azért is vagy itt, hogy osszad vissza a sok szart, amit kaptál annak ellenére, hogy azt mondod nem vagy haragtartó.
valamelyikünk nem ismeri a fogalom jelentését. továbbá éretlennek tartom ezt mentalitást. ha tudsz adni linket ahhoz a topikhoz, akkor szívesen beleolvasnék.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Nov 29 2012 04:04am
Implying senee probalja eloadni , h o regen milyen ertelmes volt. Sajnos aki fogyatekosan szuletik altalaban az is marad
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 29 2012 04:07am
Quote (rapiddani @ Nov 29 2012 11:04am)
Implying senee probalja eloadni , h o regen milyen ertelmes volt. Sajnos aki fogyatekosan szuletik altalaban az is marad


REPORTED KOCSOG!!!
HAT MIT KEPZELSZ? BUNTETLENUL OCSAROLHATOD SENEET??????????????????
:XD:XED:DX:D:DS:YX:SD
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 29 2012 04:19am
Quote (Flutter @ 29 Nov 2012 11:07)
REPORTED KOCSOG!!!
HAT MIT KEPZELSZ? BUNTETLENUL OCSAROLHATOD SENEET??????????????????
:XD:XED:DX:D:DS:YX:SD


reportoltam helyette is, good guy szellemesterkú
csinálni kéne anti-senee koalíciót
Member
Posts: 1,980
Joined: May 27 2009
Gold: 25.04
Nov 29 2012 06:45am
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oSPge2rOUIY


:D

This post was edited by xSpikeYx on Nov 29 2012 06:45am
Member
Posts: 10,475
Joined: Sep 24 2009
Gold: 5,253.00
Nov 29 2012 10:32am
Quote (Senee @ Nov 29 2012 04:47am)
mert nem tudnak normálisan szólni az emberhez
mikor idejöttem tök normális voltam első körben
aztán a sok tirpák tahó a már megszokott stílusával betalált és általában ez beválik nekik és mindenki elmegy miatta.. de most itt velem küzdenek már 2-3 éve, úgyhogy innentől kezdve remélhetőleg és ahogy látszik is a példádból; már normálisan fognak hozzáállni az újonnan idetévedőkhöz.

régen itt irtam egy szimpla véleményt az egyik topicban, SENKIT SEM MEGSÉRTVE, direkt figyelve rá, erre ilyen válaszok jönnek, hogy TAKARODJ meg le se írom, mert ez a sok retek reportolja és csak a szó miatt már suspit kapok

aztán én ezeket megjegyeztem, nem mentem el és azt adtam vissza amit kaptam
és ez megy már több éven keresztül
engem hibáztatnak, hogy fasz vagyok holott hogy a gecibe ne lennék fasz
kanyáznak, takarodjoznak aztán megvannak lepődve, ha valaki szétbaszná a hülye fejüket... érdekes felfogás...
és nem, nem megyek el, mert sokat lehet nevetni, mindettől függetlenül is + haragtartó ember se vagyok mert bármelyik faszhoz tudok normálisan is szólni. csak nem felejtek....


Senee, szerintem itt az a baj hogy te komolyan veszed amiket mások irnak pl rád. nem ér annyit az egész hogy ezen felhúzd magad. Engem is ocsároltak már 1-2x, bár én nemsokat postolgatok a magyar fórumba, de nem is veszem komolyan az egészet. Max nevetek egy jót mások hülyeségén és kész.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Nov 29 2012 11:09am
Quote (Senee @ 29 Nov 2012 00:58)
mások épp azt mondják, hogy fiatalabbnak nézek ki lol
tavaly tescoba mikor vettem pár sört; a nő elkérte a személyimet :D:D

http://4.ii.gl/xB32].png

itt ehy másik kép


Meghíztál.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 29 2012 11:14am
Quote (Senee @ Nov 29 2012 03:47am)
mert nem tudnak normálisan szólni az emberhez
mikor idejöttem tök normális voltam első körben
aztán a sok tirpák tahó a már megszokott stílusával betalált és általában ez beválik nekik és mindenki elmegy miatta.. de most itt velem küzdenek már 2-3 éve, úgyhogy innentől kezdve remélhetőleg és ahogy látszik is a példádból; már normálisan fognak hozzáállni az újonnan idetévedőkhöz.

régen itt irtam egy szimpla véleményt az egyik topicban, SENKIT SEM MEGSÉRTVE, direkt figyelve rá, erre ilyen válaszok jönnek, hogy TAKARODJ meg le se írom, mert ez a sok retek reportolja és csak a szó miatt már suspit kapok

aztán én ezeket megjegyeztem, nem mentem el és azt adtam vissza amit kaptam
és ez megy már több éven keresztül
engem hibáztatnak, hogy fasz vagyok holott hogy a gecibe ne lennék fasz
kanyáznak, takarodjoznak aztán megvannak lepődve, ha valaki szétbaszná a hülye fejüket... érdekes felfogás...
és nem, nem megyek el, mert sokat lehet nevetni, mindettől függetlenül is + haragtartó ember se vagyok mert bármelyik faszhoz tudok normálisan is szólni. csak nem felejtek....


ez eselyes a profilomba, kar h ilyen hosszu. lehet az utolso sor meg a visszaosztos reszt bevalogatom.

senee te primitiv allat : D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 29 2012 11:18am
Quote (Genthor @ Nov 29 2012 05:09pm)
Meghíztál.


TÖNKRETETTETEK
Go Back To Magyar Topic List
Prev1152515261527152815292492Next
Add Reply New Topic New Poll