d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1152315241525152615272492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 28 2012 05:44pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 28 2012 11:43pm)
senee : d


akkor legalább nekem ugass be
alázz meg! haverjaid is lássák micsoda legény vagy!

úgy is jó lesz!
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 28 2012 05:46pm
Quote (Senee @ Nov 29 2012 12:44am)
akkor legalább nekem ugass be
alázz meg! haverjaid is lássák micsoda legény vagy!

úgy is jó lesz!


kiváncsi vagyok te milyen ember lehetsz rl, ilyen nagydarab nyakszakáll, vagy kis gebe emo
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 28 2012 05:49pm
Quote (Senee @ Nov 29 2012 12:44am)
akkor legalább nekem ugass be
alázz meg! haverjaid is lássák micsoda legény vagy!

úgy is jó lesz!





te kakifej!!!



megfelelt?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 28 2012 05:50pm
Quote (anyd @ Nov 28 2012 11:46pm)
kiváncsi vagyok te milyen ember lehetsz rl, ilyen nagydarab nyakszakáll, vagy kis gebe emo


http://4.ii.gl/l9xEaE.png

a pólós vagyok
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Nov 28 2012 05:50pm
Quote (Senee @ 29 Nov 2012 00:50)


senee : d
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 28 2012 05:50pm
Quote (rocker36 @ 29 Nov 2012 00:45)
http://kepfeltoltes.hu/121128/Barbotelli_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Barbotelli :D


amugy en meg mindig nem tudom mi ez a meme, meg miert kene viccesnek lennie
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 28 2012 05:52pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 28 2012 11:49pm)



te kakifej!!!



megfelelt?


nem annyira
nem érzem, hogy szívből jött volna

bár végülis attól függ milyen fordító programot használnak! az hogy "you poohead" hmm talán meg ér pár óra suspit
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 28 2012 05:53pm
Quote (Senee @ Nov 29 2012 12:50am)


ha 87es vagy akkor ennél fiatalabbnak kellene kinézned
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 28 2012 05:58pm
Quote (anyd @ Nov 28 2012 11:53pm)
ha 87es vagy akkor ennél fiatalabbnak kellene kinézned


mások épp azt mondják, hogy fiatalabbnak nézek ki lol
tavaly tescoba mikor vettem pár sört; a nő elkérte a személyimet :D:D

http://4.ii.gl/xB32].png

itt ehy másik kép
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 28 2012 06:11pm
Quote (RRC @ Nov 29 2012 12:50am)
amugy en meg mindig nem tudom mi ez a meme, meg miert kene viccesnek lennie


http://www.businessinsider.com/mario-balotelli-celebration-euro-goal-2012-6
nagy arc
Go Back To Magyar Topic List
Prev1152315241525152615272492Next
Add Reply New Topic New Poll