d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1152215231524152515262492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 28 2012 03:53pm
Quote (Saenchai @ Nov 26 2012 12:25pm)
azért elég fasza, hogy az iskolában próbálják ráerőltetni a keresztény vallást a gyerekekre


[x]amerika


Member
Posts: 10,475
Joined: Sep 24 2009
Gold: 5,253.00
Nov 28 2012 04:45pm

Barbotelli :D
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Nov 28 2012 04:48pm
Quote (rocker36 @ 28 Nov 2012 23:45)
http://kepfeltoltes.hu/121128/Barbotelli_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Barbotelli :D


engem egy ilyenért anyámon keresztül küldenének vissza a nagyapámig.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 28 2012 04:52pm
Quote (TassassinHc @ Nov 28 2012 10:48pm)
engem egy ilyenért anyámon keresztül küldenének vissza a nagyapámig.


most elég késő van
de remélem nem fogják visszafogni magukat ezúttal sem, már nyomnám azt a report gombot




RRC bejött, majd kiment a topikból.
Na. Azért csak van kussoltató hatása azoknak a százalékoknak.

This post was edited by Senee on Nov 28 2012 04:56pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 28 2012 05:05pm
Quote (rocker36 @ Nov 28 2012 10:45pm)
http://kepfeltoltes.hu/121128/Barbotelli_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Barbotelli :D


HÁT EZ GECIJOXDXDXXX
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 28 2012 05:28pm
Quote (sylke @ Nov 28 2012 11:05pm)
HÁT EZ GECIJOXDXDXXX


hát nem másabb?!
együtt örülni sokkal jobb mint gyűlölködni csak mert másnak nem olyan a humora mint a tiéd
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 28 2012 05:30pm
Quote (rocker36 @ Nov 28 2012 11:45pm)
http://kepfeltoltes.hu/121128/Barbotelli_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Barbotelli :D


:D
n1
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 28 2012 05:31pm
Quote (sylke @ Nov 29 2012 12:05am)
HÁT EZ GECIJOXDXDXXX


nekem amúgy ez tetszett addig, amíg el nem olvastam hogy "barbotelli", az kicsit elbaszta.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 28 2012 05:35pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 28 2012 11:31pm)
nekem amúgy ez tetszett addig, amíg el nem olvastam hogy "barbotelli", az kicsit elbaszta.


szidd le amiért odaírta!
mondd meg neki hol a helye és mit csináljon-hogyan legközelebb!
ezt azért mégsem tűrheted, hisz ez a ti internetetek
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 28 2012 05:43pm
Quote (Senee @ Nov 29 2012 12:35am)
szidd le amiért odaírta!
mondd meg neki hol a helye és mit csináljon-hogyan legközelebb!
ezt azért mégsem tűrheted, hisz ez a ti internetetek


senee : d
Go Back To Magyar Topic List
Prev1152215231524152515262492Next
Add Reply New Topic New Poll