Quote (TassassinHc @ Nov 28 2012 10:48pm)
engem egy ilyenért anyámon keresztül küldenének vissza a nagyapámig.
most elég késő van
de remélem nem fogják visszafogni magukat ezúttal sem, már nyomnám azt a report gombot
RRC bejött, majd kiment a topikból.
Na. Azért csak van kussoltató hatása azoknak a százalékoknak.
This post was edited by Senee on Nov 28 2012 04:56pm