Quote (bajcli @ 14 Nov 2012 22:58)
nemtom, postoltam-e már, de ha igen, az se baj, annyira vicces
http://www.youtube.com/watch?v=sqA577_IoBk
random lapozgatok vissza, mivel keresek egy képet. meglátom ezt a videót tőled, elindítom, első ember akit meglátok: ricky gervais
nem is te lennél 8D