d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1152015211522152315241650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,256.77
Trader: Trusted
Jan 21 2017 09:55am
Vörös teknős - erősen ajánlott.

Az Allee-n kívül multiplex nem adja, de megéri bevállalni művész moziban is. Az ilyen típusú filmekhez amúgy is jobban illik az ilyen mozik hangulata. :)
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 21 2017 12:19pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Jan 21 2017 01:22pm)
annak aki még nem látta volna - arrival fent van magon



Jo lett?
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Jan 21 2017 06:35pm
Quote (anyd @ Jan 21 2017 07:19pm)
Jo lett?


nekem nem tetszett :/
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 21 2017 11:10pm
U jo is h szoltok arrivalt megakartam nezni
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 22 2017 05:58am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 22 2017 06:10am)
U jo is h szoltok arrivalt megakartam nezni


Kíváncsi leszek majd a véleményedre, írd le mindenképp
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 22 2017 04:12pm
Quote (Vismajor @ 22 Jan 2017 13:58)
Kíváncsi leszek majd a véleményedre, írd le mindenképp


igazából kettős eléggé
#1 kurvára bejött összességében, jól el lett találva a tanulási folyamat, az idegenek is erdekesek voltak, meg kifejezetten jó volt a story telling imo
spoiler
#2 DE MI EZ A FASZSÁG HOGY IDEJÖNNEK AZ IDEGENEK ÉS MÉG CSAK A RÁKOT SE TUDJUK UTÁNA MEGGYÓGYÍTANI ÚGY HOGY KAPTUNK EGY KOMPLETT ALIEN ENCIKLOPÉDIÁT
de még ha csak egy nyelvkönyvet is kaptunk volna AMIVEL LÁTJUK A JÖVŐT akkor is elég meh

This post was edited by Cpt_Ghost on Jan 22 2017 04:12pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 22 2017 05:09pm
jo volt az arrival, kiemelkedett 2016-os fostengerbol :S
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 22 2017 05:29pm
Quote (jarabekg @ 23 Jan 2017 00:09)
jo volt az arrival, kiemelkedett 2016-os fostengerbol :S


visszagondolva egesz jo ev volt filmekben 2016 szerintem)
cloverfield lane, nice guys, arrival, nocturnal animals, hell or high water, manchester by the sea, everybody wants some
la la landet, silencet meg gayniggers from outer spacet meg nem lattam, mert itt nem adjak oket februarig, pedig azokat is mindenki imadja
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 23 2017 01:04am
Quote (SummertimeClothes @ Jan 23 2017 12:29am)
visszagondolva egesz jo ev volt filmekben 2016 szerintem)
cloverfield lane, nice guys, arrival, nocturnal animals, hell or high water, manchester by the sea, everybody wants some
la la landet, silencet meg gayniggers from outer spacet meg nem lattam, mert itt nem adjak oket februarig, pedig azokat is mindenki imadja



Buziniggerek az urbol, rici batyjanak forditasaban?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 23 2017 12:22pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 22 2017 11:12pm)
igazából kettős eléggé
#1 kurvára bejött összességében, jól el lett találva a tanulási folyamat, az idegenek is erdekesek voltak, meg kifejezetten jó volt a story telling imo
spoiler
#2 DE MI EZ A FASZSÁG HOGY IDEJÖNNEK AZ IDEGENEK ÉS MÉG CSAK A RÁKOT SE TUDJUK UTÁNA MEGGYÓGYÍTANI ÚGY HOGY KAPTUNK EGY KOMPLETT ALIEN ENCIKLOPÉDIÁT
de még ha csak egy nyelvkönyvet is kaptunk volna AMIVEL LÁTJUK A JÖVŐT akkor is elég meh


#2-re

Jelenleg nincs olyan nyelv amin le lehetne írni az univerzális tudást, ez ilyen szintaxiai-szemantikai dolgok kibaszott bonyolultak (most olvastam épp az MI tételt ami erről szól zvre). Szóval a lényeg itt önmagában a lehetőség az univerzális tudás leírására, nem a tudás maga
Go Back To Magyar Topic List
Prev1152015211522152315241650Next
Add Reply New Topic New Poll