d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev11511521531541554765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jun 27 2015 12:23pm
Quote (NerfHydraDPS @ 27 Jun 2015 08:52)


ki a faszt érdekelnek a halott heterok, GAY MARRIAGE
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 27 2015 12:56pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 27 2015 01:32pm
Van egy eléggé top tier régi technics erősítőm. Most pedig kaptam egy szintén top tier régi pioneer erősítőt. Mindkettő A osztályú erősítőkkel van ellátva (aktív is a hűtése mindkettőnek emiatt), van benne anyag.

Nem tudok dönteni, hogy melyiket használjam, és mit csináljak a másikkal, eladni nem akarom, kb pótolhatatlan. Sztereóban nincsen ezeknél jobb (nekem meg elég a sztereó).
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 27 2015 01:43pm
Quote (CyberPunk666 @ 27 Jun 2015 21:32)
Van egy eléggé top tier régi technics erősítőm. Most pedig kaptam egy szintén top tier régi pioneer erősítőt. Mindkettő A osztályú erősítőkkel van ellátva (aktív is a hűtése mindkettőnek emiatt), van benne anyag.

Nem tudok dönteni, hogy melyiket használjam, és mit csináljak a másikkal, eladni nem akarom, kb pótolhatatlan. Sztereóban nincsen ezeknél jobb (nekem meg elég a sztereó).


olvaszd be a fémet, meg biztos van benne arany is
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 27 2015 01:43pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 27 2015 01:47pm
Quote (Taszilo.^ @ 27 Jun 2015 21:43)
http://www.youtube.com/watch?v=TTNfiJZ6chE


milyen noskill játék ez
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 27 2015 01:47pm
Quote (fahrii @ 27 Jun 2015 21:43)
olvaszd be a fémet, meg biztos van benne arany is


Van benne, de nem sok. A csatlakozókat nem tudom, hogy arany vagy aranyozott csak. Szerintem utóbbi.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 27 2015 01:48pm
Quote (fahrii @ Jun 27 2015 08:47pm)
milyen noskill játék ez


ut4
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 27 2015 01:49pm
Quote (fahrii @ 27 Jun 2015 21:47)
milyen noskill játék ez


btw felraktam a gta V-t és eléggé kurvajó, viszlát élet pár hétig.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 27 2015 01:51pm
Quote (CyberPunk666 @ 27 Jun 2015 21:49)
btw felraktam a gta V-t és eléggé kurvajó, viszlát élet pár hétig.


én azt elkezdtem anno, de elég hamar unalomba fulladt
na majd egyszer folytatom
Go Back To Magyar Topic List
Prev11511521531541554765Next
Add Reply New Topic New Poll