Quote (CyberPunk666 @ 27 Jun 2015 21:32)
Van egy eléggé top tier régi technics erősítőm. Most pedig kaptam egy szintén top tier régi pioneer erősítőt. Mindkettő A osztályú erősítőkkel van ellátva (aktív is a hűtése mindkettőnek emiatt), van benne anyag.
Nem tudok dönteni, hogy melyiket használjam, és mit csináljak a másikkal, eladni nem akarom, kb pótolhatatlan. Sztereóban nincsen ezeknél jobb (nekem meg elég a sztereó).
olvaszd be a fémet, meg biztos van benne arany is