Quote (anyd @ 20 Apr 2016 22:05)
Matlabban ciklust használni általában bűnnek számít, nem tudod másképp megoldani?
van egy funkciom ami kad egy matrixot idopontokkal, meg hozzajuk tartozo szoggel meg szoggyorsulassal
gondoltam azok segitsegevel mindig kiszamoltatom az inga poziciojat, aztan onnantol mar csak egy vonalat kell huzni az inga meg az allvany kozott
nemtom, hogy ezt hogy a francba lehetne mashogy, mint egy ciklussal
mondjuk altalaban eleg sok segitseget szokott adni a feladat is, ez meg csak siman annyi volt, hogy "lehet ezt is csinalni matlabban, szoval csinald, http://cdn.betterttv.net/emote/567b00c61ddbe1786688a633/1x"
a konyvemet meg mar eladtam osztalytarsnak mert az elejen full haszontalannak ereztem a program beepitett help funkciojahoz kepest

videokat meg nem probaltam nezni a temaban, csak nekimentem autodidakta modjara yolo
az eredeti kerdesre visszaterve: bekurtam a ciklusba az egeszet /care
Quote (anyd @ 20 Apr 2016 22:08)
Ki tudja, lehet van beépített animáció rajzoló, matlabhoz sok lib van
ha van is ilyen, szinte biztos vagyok benne, hogy nem azt varja a tanar amugy
nvm most latom van animatedline meg hasonlo cucc, ez hasznosnak tunik es valszeg elvart/elfogadott is, kosz a helpet
nvm ez mas, kutyaszar
This post was edited by SummertimeClothes on Apr 20 2016 02:25pm