Quote (TassassinHc @ Nov 26 2012 01:33pm)
milyen nyomorult iskola az, ahol csak egy elméletet oktatnak?
csak nem akkora probléma, ha az iskola neve mondjuk Szent Gábriel Gimnázium, vagy valami hasonló.
Értem ez alatt azt, hogy egy a szülők direkt vallási iskolába járatják a gyerekeket.
btw, szerintem ott is oktatni kellene, hogy a világ különböző részein hogyan látják a dolgokat.
de ha a fater valami csővallásos suliba teszi be a gyereket, akkor gondolom van ő is annyira keresztény, hogy utána nem teszi fel ezt a képet 9gagre
bár lehet, hogy nem volt jobb alternatíva a környékükön, aztán mondták a lányuknak, hogy szarja le a hittan órákat