d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1151415151516151715181650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 19 2016 10:44am
Quote (-joey- @ 19 Dec 2016 17:42)
Nem ártana, eléggé alapmű. Lehetőleg a final cut-ot.


Most jött le.

Blade.Runner.The.Final.Cut.1982.720p.BluRay.4xHUN.ENG.x264-Eastwood
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 19 2016 11:27am
Quote (Genthor @ 19 Dec 2016 17:40)
Azt hiszem, itt az ideje, hogy megnézzem végre az első részt.

http://www.youtube.com/watch?v=haXvp8M9Cog


adott egy szolid semit tbh
amugy a film nagyreszet budapesten forgattak, fun fact!


also
most jovok a nocturnal animalsrol, 9/10 kino
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 19 2016 12:30pm
Quote (Genthor @ 19 Dec 2016 18:40)
Azt hiszem, itt az ideje, hogy megnézzem végre az első részt.

http://www.youtube.com/watch?v=haXvp8M9Cog


még mindig nem értem hogy ennek hogyan lehet folytatása
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Dec 19 2016 06:56pm
Quote (sylke @ 19 Dec 2016 19:30)
még mindig nem értem hogy ennek hogyan lehet folytatása


mert buta cigány vagy XD
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 19 2016 08:48pm
tetszett ez a bad moms, neha tenyleg nevettem rajta
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Dec 20 2016 05:03am
1 assasins creeddel jatszottam egesz eletemben de azert igyis kivancsi vagyok ra ^^




Nem forditottak le a cimet :O
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 20 2016 05:51am
Quote (DukeFrostler @ Dec 20 2016 12:03pm)
1 assasins creeddel jatszottam egesz eletemben de azert igyis kivancsi vagyok ra ^^

http://www.youtube.com/watch?v=cB6zS5vcsq0


Nem forditottak le a cimet :O


seggben segg hit
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 20 2016 07:05am
Quote (DukeFrostler @ Dec 20 2016 12:03pm)
1 assasins creeddel jatszottam egesz eletemben de azert igyis kivancsi vagyok ra ^^

http://www.youtube.com/watch?v=cB6zS5vcsq0


Nem forditottak le a cimet :O



Hat ez valami irtó gyenge lett
A szinkron meg szánalmasan szar
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Dec 20 2016 07:24am
Quote (lacketto @ Dec 20 2016 01:51pm)
seggben segg hit


bazdmeg :DDD
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 20 2016 10:41am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1151415151516151715181650Next
Add Reply New Topic New Poll