d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1151315141515151615171650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 12 2016 11:12am
Quote (Vismajor @ 12 Dec 2016 18:08)
Mindegyik skippelhető kb


noob
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 12 2016 11:22am
Quote (SummertimeClothes @ Dec 12 2016 05:53pm)
regen bucketlistemen van mar egy fnf maraton
az elsot, a miamis feka csavost, meg a tokyo driftet lattam meg regen, melyikek skipelhetobbek a tobbinel?


a braziliaban jatszodo resz a legjobb imo
a tobbi elegge meh
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 12 2016 11:36am
Quote (Flutter @ 12 Dec 2016 19:22)
a braziliaban jatszodo resz a legjobb imo
a tobbi elegge meh


tokyo driftet a legjobb, többi szar, főleg amiben tankkal ugratnak vagy mi... asszem a 6-os, 7-est nem is láttam
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Dec 14 2016 10:52am
Hardcore Henry xdddd

1.5 ora fps nezetu agyatlan dara
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 14 2016 11:02am
http://www.imdb.com/title/tt2106651/
http://www.imdb.com/title/tt4172430/
http://www.imdb.com/title/tt2140479/?ref_=nv_sr_1

ezeket szedtem le mostanaban
mindegyik erdekesnek tunik, most meg is nezem egyiket
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 14 2016 11:36am
Quote (Flutter @ Dec 14 2016 07:02pm)
http://www.imdb.com/title/tt2106651/
http://www.imdb.com/title/tt4172430/
http://www.imdb.com/title/tt2140479/?ref_=nv_sr_1

ezeket szedtem le mostanaban
mindegyik erdekesnek tunik, most meg is nezem egyiket


könyvelő elvileg nagyon jó de még nem láttam, ezt a spectralt meg megnézem én is sztem v mikor
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 16 2016 03:41pm
http://www.imdb.com/title/tt5311514/

ezt nem tudom latta-e valaki, de eleg jo
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 17 2016 05:45pm
everybody wants some eleg elvezetes, szerintem enyhen dazed es confused alatt van, valosaghutlenebbnek ereztem en szemelyesen, de lehet csak azert, mert depressziosabb lettem, miota azt lattam
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 19 2016 10:40am
Azt hiszem, itt az ideje, hogy megnézzem végre az első részt.

Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 19 2016 10:42am
Quote (Genthor @ Dec 19 2016 05:40pm)
Azt hiszem, itt az ideje, hogy megnézzem végre az első részt.

http://www.youtube.com/watch?v=haXvp8M9Cog


Nem ártana, eléggé alapmű. Lehetőleg a final cut-ot.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1151315141515151615171650Next
Add Reply New Topic New Poll