d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1151215131514151515161650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 9 2016 04:36am
kurvajo volt a neon demon, bar nem voltam jozan a nezese kozben, es van egy erzesem, hogy ugy joval unalmasabbnak talaltam volna
mindenesetre az only god forgivesnel merfoldekkel jobb, abban biztos vagyok, bar ez nem jelent sokat

dolgok meg amiket idenrol be akarok potolni:
witch (ez mar le is van toltve)
arrival
hicksaw ridge
nocturnal animals
manchester by the sea

This post was edited by SummertimeClothes on Dec 9 2016 04:47am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 9 2016 04:55am
Quote (SummertimeClothes @ Dec 9 2016 12:36pm)
kurvajo volt a neon demon, bar nem voltam jozan a nezese kozben, es van egy erzesem, hogy ugy joval unalmasabbnak talaltam volna
mindenesetre az only god forgivesnel merfoldekkel jobb, abban biztos vagyok, bar ez nem jelent sokat

dolgok meg amiket idenrol be akarok potolni:
witch (ez mar le is van toltve)
arrival
hicksaw ridge
nocturnal animals
manchester by the sea


ha ez a V Vitch akkor az ég óvjon tőle, lehet csak én vagyok pleb és nem sikerült elég mélyre látnom de imo semmi értelme annak a filmnek + látvány meg szinészi játék sem egy nagy valami
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 9 2016 01:38pm
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 10 2016 07:05am
Quote (cowding @ 9 Dec 2016 11:55)
ha ez a V Vitch akkor az ég óvjon tőle, lehet csak én vagyok pleb és nem sikerült elég mélyre látnom de imo semmi értelme annak a filmnek + látvány meg szinészi játék sem egy nagy valami


nekem bejott
bar a cselekmeny kisse tenyleg kevesebb volt, mint amire szamitottam, szerintem a tobbi fasza volt
pedig en altalaban nem szeretem a horrort, mint mufajt
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 11 2016 08:47am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 11 2016 01:40pm
megnéztük az új Snowden filmet, a vége nagyon hatás vadász volt, de nem volt rossz
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 12 2016 10:50am
Na jó, a végén azt a tengeralattjárós részt kicsit túlzásnak érzem már.

Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 12 2016 10:53am
Quote (Genthor @ 12 Dec 2016 17:50)
Na jó, a végén azt a tengeralattjárós részt kicsit túlzásnak érzem már.

http://www.youtube.com/watch?v=uisBaTkQAEs


regen bucketlistemen van mar egy fnf maraton
az elsot, a miamis feka csavost, meg a tokyo driftet lattam meg regen, melyikek skipelhetobbek a tobbinel?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 12 2016 11:08am
Quote (SummertimeClothes @ Dec 12 2016 05:53pm)
regen bucketlistemen van mar egy fnf maraton
az elsot, a miamis feka csavost, meg a tokyo driftet lattam meg regen, melyikek skipelhetobbek a tobbinel?


Mindegyik skippelhető kb
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 12 2016 11:11am
Quote (Vismajor @ 12 Dec 2016 18:08)
Mindegyik skippelhető kb


ty
Go Back To Magyar Topic List
Prev1151215131514151515161650Next
Add Reply New Topic New Poll