d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mekprogramozzuk Topic
Prev1150151152153154249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,357
Joined: Mar 19 2016
Gold: 2.70
Apr 18 2016 09:19am
meg kéne tanulni a plc programozást
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 18 2016 09:21am
Quote (Nerz8_Returned @ Apr 18 2016 04:19pm)
meg kéne tanulni a plc programozást


Do it fagota
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Apr 18 2016 12:00pm
Quote (Nerz8_Returned @ Apr 18 2016 03:19pm)
meg kéne tanulni a plc programozást


http://rs1.sze.hu/~bzoltan/G%C3%A9pipari%20aut/

utolsó 2 dia, gl
Member
Posts: 1,357
Joined: Mar 19 2016
Gold: 2.70
Apr 18 2016 12:55pm
Quote (rapiddani @ Apr 18 2016 07:00pm)


based szécsiádám
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 20 2016 01:59pm
naszoval ez egy ablak
a kurzus utolso matlabfeladatat csinalom ( b) ), ami abbol all, hogy egy hogy egy inga animaciojat csinaljuk meg

valoszinuleg sokat fogok meg szopni vele ezen felul ma este, de az elso problemam, ami felmerult, az az, hogy az "allvany", amin van, az ugye vegig egyhelyben marad, csak a madzag meg a gombocka mozog majd. van valami szep megoldas erre, hogy azok a reszei a rajznak ne torodjenek a hold offal, vagy muszaj a cikluson belulre rakni azoknak a kirajzolasat is?

probaltam googleozni de csak legendek miatt bognek az emberek smh

This post was edited by SummertimeClothes on Apr 20 2016 02:01pm
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 20 2016 02:01pm
Quote (SummertimeClothes @ Apr 20 2016 08:59pm)
naszoval ez egy ablak
a kurzus utolso matlabfeladatat csinalom ( b) ), ami abbol all, hogy egy hogy egy inga animaciojat csinaljuk meg
http://2.1m.yt/hJJs-Jm.png
valoszinuleg sokat fogok meg szopni vele ezen felul ma este, de az elso problemam, ami felmerult, az az, hogy az "allvany", amin van, az ugye vegig egyhelyben marad, csak a madzag meg a gombocka mozog majd. van valami szep megoldas erre, hogy azok a reszei a rajznak ne torodjenek a hold offal, vagy muszaj a cikluson belulre rakni azoknak a kirajzolasat is?


Nekünk pont most kellett megoldani egy ingás feladatot, tessék hátha segít

http://daedalus.itk.ppke.hu/wp-content/uploads/2016/04/4.hf_mo.pdf
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 20 2016 02:04pm
Quote (anyd @ 20 Apr 2016 22:01)
Nekünk pont most kellett megoldani egy ingás feladatot, tessék hátha segít

http://daedalus.itk.ppke.hu/wp-content/uploads/2016/04/4.hf_mo.pdf


ez a resze mar megvan a dolognak, a diffegyenlet szinte adott volt a feladatban, csak le kellett forditani hogy ertse a matlab kb
mar csak magat az animaciojat kell megcsinaljam, az adatok megvannak hozza

This post was edited by SummertimeClothes on Apr 20 2016 02:04pm
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 20 2016 02:05pm
Quote (SummertimeClothes @ Apr 20 2016 09:04pm)
ez a resze mar megvan a dolognak, a diffegyenlet szinte adott volt, csak le kellett forditani hogy ertse a matlab kb
mar csak magat az animaciojat kell megcsinaljam, az adatok megvannak hozza


Matlabban ciklust használni általában bűnnek számít, nem tudod másképp megoldani?
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Apr 20 2016 02:07pm
Quote (anyd @ Apr 20 2016 10:05pm)
Matlabban ciklust használni általában bűnnek számít, nem tudod másképp megoldani?


?????
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 20 2016 02:08pm
Quote (anyd @ Apr 20 2016 08:05pm)
Matlabban ciklust használni általában bűnnek számít, nem tudod másképp megoldani?


egy animáció kirajzolására?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1150151152153154249Next
Add Reply New Topic New Poll