Quote (dunaicapa @ 23 Sep 2010 12:17)
nyílván túl sok a tubák a tüdődben
napi egy doboz cgi, heti 2*(2*3)km
Quote (Oberon_os @ 23 Sep 2010 12:16)

Nem mintha bajom lenne Danival, kifejezetten szimpatikus pofa volt, de futni imo jobban tud mint verekedni.

Mondjuk ezzel már előrébb is van mint én, mert bár én futni annyira tudok mint verekedni, ez inkább amiatt van mert nem vagyok formában és szuszogok 20 méter után

te a nyeregben vagy jó, de ott nagyon :))
ja, és január Zizi, meglesz, kinéztük, majd postolok..
