d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1150151152153154197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Sep 23 2010 04:11am
Quote (banyek @ Sep 23 2010 11:09am)
és jön majd a lakótársad is ?


az elso fodraszig elkiseri ja :ddd


Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Sep 23 2010 04:12am
Quote (Oberon_os @ 23 Sep 2010 12:11)
nem 388*140, hanem 140*388... Egészen más. Ha valaki szőrszált akar hasogatni mert faszrágó kedvében van, azt is megjegyezheti hogy 70 mb-nál nagyobb, de /care.


Zizi, nekem most olyanom van, ez nincs 70mb :)
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 23 2010 04:12am
Quote (szabika @ 23 Sep 2010 11:11)
az elso fodraszig elkiseri ja :ddd


Dani a szobatársa? Mert vel sokra nem menne az tény :D
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 23 2010 04:14am
Quote (banyek @ 23 Sep 2010 11:12)
Zizi, nekem most olyanom van, ez nincs 70mb :)


70 kb na, elnéztem cudarul. De mondom, engem nem érdekel, csak megjegyeztem h 140x388 =/= 388x140, és fájlméretben sem oké... ^_^
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Sep 23 2010 04:14am
Quote (Oberon_os @ Sep 23 2010 11:12am)
Dani a szobatársa? Mert vel sokra nem menne az tény :D

az az albi tele van sportos emberekkel xd

Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 23 2010 04:16am
Quote (szabika @ 23 Sep 2010 11:14)
az az albi tele van sportos emberekkel xd


^_^ Nem mintha bajom lenne Danival, kifejezetten szimpatikus pofa volt, de futni imo jobban tud mint verekedni. :D Mondjuk ezzel már előrébb is van mint én, mert bár én futni annyira tudok mint verekedni, ez inkább amiatt van mert nem vagyok formában és szuszogok 20 méter után :D
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Sep 23 2010 04:17am
Quote (Oberon_os @ 23 Sep 2010 11:16)
^_^ Nem mintha bajom lenne Danival, kifejezetten szimpatikus pofa volt, de futni imo jobban tud mint verekedni. :D Mondjuk ezzel már előrébb is van mint én, mert bár én futni annyira tudok mint verekedni, ez inkább amiatt van mert nem vagyok formában és szuszogok 20 méter után :D


nyílván túl sok a tubák a tüdődben
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Sep 23 2010 04:20am
Quote (Oberon_os @ Sep 23 2010 11:16am)
^_^ Nem mintha bajom lenne Danival, kifejezetten szimpatikus pofa volt, de futni imo jobban tud mint verekedni. :D Mondjuk ezzel már előrébb is van mint én, mert bár én futni annyira tudok mint verekedni, ez inkább amiatt van mert nem vagyok formában és szuszogok 20 méter után :D


Nem, futni sem tud nehogy aszidd :
DE AZERT HAVEROM :DDDDDDDD

Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 23 2010 04:20am
Quote (dunaicapa @ 23 Sep 2010 11:17)
nyílván túl sok a tubák a tüdődben


tubák az orrban marad... :) Szóval inkább háj a hason :D
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Sep 23 2010 04:20am
Quote (dunaicapa @ 23 Sep 2010 12:17)
nyílván túl sok a tubák a tüdődben


napi egy doboz cgi, heti 2*(2*3)km

Quote (Oberon_os @ 23 Sep 2010 12:16)
^_^ Nem mintha bajom lenne Danival, kifejezetten szimpatikus pofa volt, de futni imo jobban tud mint verekedni. :D Mondjuk ezzel már előrébb is van mint én, mert bár én futni annyira tudok mint verekedni, ez inkább amiatt van mert nem vagyok formában és szuszogok 20 méter után :D


te a nyeregben vagy jó, de ott nagyon :))
ja, és január Zizi, meglesz, kinéztük, majd postolok.. :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1150151152153154197Next
Add Reply New Topic New Poll