d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1150615071508150915105001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 12 2013 05:27am
Bekoszonok physics of molecular bionics and information technology eloadasrol
Bad feel

This post was edited by xGurke on Feb 12 2013 05:29am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 12 2013 05:39am
Quote (xGurke @ 12 Feb 2013 13:27)
Bekoszonok physics of molecular bionics and information technology eloadasrol
Bad feel


ennek amúgy mi az isten fasza értelme van mérnökinfon? :D
Valami szakirányos orvostechnikai akármire mentél, vagy nem tudtak mit kitalálni és így nyalatják ki veletek a fityma alól a túrót?
Vagy csak én nem érzem ennek az általános szükségességét? ^^
Member
Posts: 268
Joined: Feb 6 2013
Gold: 0.00
Feb 12 2013 05:42am
Quote (CyberPunk666 @ Feb 12 2013 12:39pm)
ennek amúgy mi az isten fasza értelme van mérnökinfon? :D
Valami szakirányos orvostechnikai akármire mentél, vagy nem tudtak mit kitalálni és így nyalatják ki veletek a fityma alól a túrót?
Vagy csak én nem érzem ennek az általános szükségességét? ^^


biztos csak funból vette fel
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 12 2013 05:55am
Quote (peterthegreat1 @ 12 Feb 2013 13:42)
biztos csak funból vette fel


nem írtam ilyet.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 12 2013 06:00am
Quote (CyberPunk666 @ Feb 12 2013 11:39am)
ennek amúgy mi az isten fasza értelme van mérnökinfon? :D
Valami szakirányos orvostechnikai akármire mentél, vagy nem tudtak mit kitalálni és így nyalatják ki veletek a fityma alól a túrót?
Vagy csak én nem érzem ennek az általános szükségességét? ^^


Infobionika szakirany
Kotelezo ez, kotelezo volt a molekularis biologia, kotelezo lesz a neuro biology 1-2, meg egy ket finomsag
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 12 2013 06:03am
Quote (xGurke @ 12 Feb 2013 14:00)
Infobionika szakirany
Kotelezo ez, kotelezo volt a molekularis biologia, kotelezo lesz a neuro biology 1-2,  meg egy ket finomsag


De gondolom szakirányra nem csak úgy beraktak, hanem ez érdekelt, nem?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 12 2013 06:16am
Quote (CyberPunk666 @ Feb 12 2013 12:03pm)
De gondolom szakirányra nem csak úgy beraktak, hanem ez érdekelt, nem?


Persze
Kulonben a fasz se szenvedne vegig az ilyen targyakat
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 12 2013 06:29am
Quote (xGurke @ 12 Feb 2013 13:16)
Persze
Kulonben a fasz se szenvedne vegig az ilyen targyakat


hát de ha ilyen szakirányon vagy miért szenvedés ??? :D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 12 2013 07:43am
Quote (CyberPunk666 @ Feb 12 2013 12:39pm)
ennek amúgy mi az isten fasza értelme van mérnökinfon? :D
Valami szakirányos orvostechnikai akármire mentél, vagy nem tudtak mit kitalálni és így nyalatják ki veletek a fityma alól a túrót?
Vagy csak én nem érzem ennek az általános szükségességét? ^^


sima fizika amugy
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 12 2013 10:09am
Quote (Inakwo @ Feb 12 2013 12:29pm)
hát de ha ilyen szakirányon vagy miért szenvedés ??? :D


mert ezek még nem azok a tárgyak, amik érdekesek, hanem amik előfeltételei az érdekes tárgyaknak :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1150615071508150915105001Next
Closed New Topic New Poll