d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1150615071508150915101650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 19 2016 01:18pm
Approaching the Unknown

az ég óvjon tőle mindenkit
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 19 2016 01:24pm
Arrival #1 film
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Nov 20 2016 10:35am
Quote (Anarkin @ Nov 19 2016 09:24pm)
Arrival #1 film


ha a személyes szál nem lenne benne a csaj gyerekéről akkor esetleg
tudnám miért kell minden jó filmet valam ilyesmivel elbaszni :D
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 20 2016 11:07am
Pandorumról valaki tud valamit? gondolkodom h megnézzem, kicsit ráálltam most az űrutazós filmekre amik kicsit még "reálisabbak" mint a sw/star trek aka nincs lézer/fénysebesség etc csak max hibernálás

Quote (Anarkin @ Nov 19 2016 09:24pm)
Arrival #1 film


erre meg most megyek moziba
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Nov 20 2016 11:15am
Quote (cowding @ Nov 20 2016 05:07pm)
Pandorumról valaki tud valamit? gondolkodom h megnézzem, kicsit ráálltam most az űrutazós filmekre amik kicsit még "reálisabbak" mint a sw/star trek aka nincs lézer/fénysebesség etc csak max hibernálás



erre meg most megyek moziba


eleg foscsi a pandorum
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 20 2016 11:29am
Quote (cowding @ Nov 20 2016 06:07pm)
Pandorumról valaki tud valamit? gondolkodom h megnézzem, kicsit ráálltam most az űrutazós filmekre amik kicsit még "reálisabbak" mint a sw/star trek aka nincs lézer/fénysebesség etc csak max hibernálás



erre meg most megyek moziba


Nem rossz a Pandorum, egyszer simán nézhető.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 20 2016 11:32am
Quote (cowding @ 20 Nov 2016 19:07)
Pandorumról valaki tud valamit? gondolkodom h megnézzem, kicsit ráálltam most az űrutazós filmekre amik kicsit még "reálisabbak" mint a sw/star trek aka nincs lézer/fénysebesség etc csak max hibernálás



erre meg most megyek moziba


a hibernálás sem túl reális hehe
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Nov 20 2016 11:33am
Quote (-joey- @ Nov 20 2016 05:29pm)
Nem rossz a Pandorum, egyszer simán nézhető.


azok az eldeformalt "emberek" nevetsegesen sikerultek, zs kategorias filmbe illenek inkabb
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 20 2016 11:34am
Quote (bamboo @ Nov 20 2016 07:15pm)
eleg foscsi a pandorum


ty

Quote (-joey- @ Nov 20 2016 07:29pm)
Nem rossz a Pandorum, egyszer simán nézhető.


Kb minden filmet 1x nézek mivel rohadtul megjegyzem a háttérszálat ami viszi a dolgokat, sőt sokszor az első fél órában már megvan az egész film kimenetele :D De akkor megnézem ty

Quote (Cpt_Ghost @ Nov 20 2016 07:32pm)
a hibernálás sem túl reális hehe


nekem közelebbi mint egy lézerkard vagy egy térugrás tbh


This post was edited by cowding on Nov 20 2016 11:36am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 20 2016 11:41am
Quote (bamboo @ Nov 20 2016 06:33pm)
azok az eldeformalt "emberek" nevetsegesen sikerultek, zs kategorias filmbe illenek inkabb


Jah, az nem ment túlzottan élményszámba, de még mindig jobban szeretem a maszkokat, mint a CG-t (pl. a z I am Legend fertőzöttjei is sokkal élethűbbek/félelmetesebbek lettek volna sima maszkban)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1150615071508150915101650Next
Add Reply New Topic New Poll