Quote (bamboo @ Nov 20 2016 07:15pm)
eleg foscsi a pandorum
ty
Quote (-joey- @ Nov 20 2016 07:29pm)
Nem rossz a Pandorum, egyszer simán nézhető.
Kb minden filmet 1x nézek mivel rohadtul megjegyzem a háttérszálat ami viszi a dolgokat, sőt sokszor az első fél órában már megvan az egész film kimenetele

De akkor megnézem ty
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 20 2016 07:32pm)
a hibernálás sem túl reális hehe
nekem közelebbi mint egy lézerkard vagy egy térugrás tbh
This post was edited by cowding on Nov 20 2016 11:36am