d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1150315041505150615075001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 11 2013 08:57am
tfw ramir egy regi ismeros, kerdezi hogy vagyok, irom neki h rendben minden de kene vmi normalis csaj, valasz:

van 6000-ert, megadjam a szamat?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 11 2013 08:57am
Quote (TassassinHc @ 11 Feb 2013 15:56)
hehe :DDDD


én is itt röhögök rajta már vagy 10 perce :DDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 11 2013 08:59am
Quote (Ghostmasterq @ 11 Feb 2013 15:57)
én is itt röhögök rajta már vagy 10 perce :DDDDDDDDDDDD


ugye?
ezt kifejezetten eltalálta!
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Feb 11 2013 08:59am
tiszta szánalmasak vagytok, minden postjára ugrotok szegénynek
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 11 2013 09:03am
Quote (bajcli @ 11 Feb 2013 15:59)
tiszta szánalmasak vagytok, minden postjára ugrotok szegénynek


de tényleg annyira jópofa :DDDDDDDDDDDD
eddig félreértettem csóri gyereket :DDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 11 2013 09:03am
tfw már megint az ablakom alatt üvöltenek a tüntetők, amikor tanulnék...
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 11 2013 09:04am
Quote (Ghostmasterq @ 11 Feb 2013 16:03)
de tényleg annyira jópofa :DDDDDDDDDDDD
eddig félreértettem csóri gyereket :DDDDDDDDDDDD


jóóópofaa:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
XASDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
AS:DASDAS:DASDASDDDDDDDDDDDDDDDXDDddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd:AS:D:AS


:DAS:DAS:DASDAS:DAS
.AS:DAS.das.ad.a.das
:ASD:DAS:DAS:DDDDDDDDDDDDDDDddddXDddddddddddddddddddddd
S.sxas.xas.

aDS
.AS:D:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd

asadd.d..
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 11 2013 09:04am
Quote (CyberPunk666 @ 11 Feb 2013 16:03)
tfw már megint az ablakom alatt üvöltenek a tüntetők, amikor tanulnék...


Kiabálj nekik vissza: MOCS KOS BÉ TÉ KÁ MOCS KOS BÉ TÉ KÁ
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 11 2013 09:04am
Quote (CyberPunk666 @ Feb 11 2013 04:03pm)
tfw már megint az ablakom alatt üvöltenek a tüntetők, amikor tanulnék...


hugyozd le oket, en azt tennem
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 11 2013 09:12am
Quote (Fej @ Feb 11 2013 03:57pm)
tfw ramir egy regi ismeros, kerdezi hogy vagyok, irom neki h rendben minden de kene vmi normalis csaj, valasz:

van 6000-ert, megadjam a szamat?


pénzre van szüksége
Go Back To Magyar Topic List
Prev1150315041505150615075001Next
Closed New Topic New Poll