Quote (Taszilo.^ @ Oct 16 2016 10:51pm)
fent van magon az independence day2
nem volt olyan szar mint amit vártam amugy
sőt ha a 3.-at normálisan megcsinálják h
spoilera gömb vezetésével ürháború azok ellen a szarok ellen akkor még kaphatunk valami jó filmet is
/spoiler