d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1150315041505150615071650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 16 2016 03:04pm
Quote (Taszilo.^ @ Oct 16 2016 10:51pm)
fent van magon az independence day2


kár arra elbaszni másfél órát
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 16 2016 03:04pm
Quote (Taszilo.^ @ Oct 16 2016 10:51pm)
fent van magon az independence day2


nem volt olyan szar mint amit vártam amugy
sőt ha a 3.-at normálisan megcsinálják h

spoiler
a gömb vezetésével ürháború azok ellen a szarok ellen akkor még kaphatunk valami jó filmet is
/spoiler
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 16 2016 04:50pm
ez a thin red line eléggé jo volt
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 16 2016 05:04pm
http://www.imdb.com/title/tt3553976/

kicsit mezesmazos meg hollywood de azert nem rossz
ev dramaja lehetett volna, kar erte
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 16 2016 05:15pm
Quote (Flutter @ 17 Oct 2016 01:04)
http://www.imdb.com/title/tt3553976/

kicsit mezesmazos meg hollywood de azert nem rossz
ev dramaja lehetett volna, kar erte


ez mar egy ideje a listamon van
en a hetvegen az only lovers left aliveot meg faultsot neztem, mindketto kellemes volt

This post was edited by SummertimeClothes on Oct 16 2016 05:15pm
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 17 2016 02:41am
a hetvegen megneztem a sztar trek belyondot - emlekszem amikor kijott mindenki leszolta mekkora szar de nekem kifejezetten tetszett. legfeljebb annyit tudok felhozni ellene, hogy a regimodi startrek vilaghoz nem illik

ellenben ez az uj fuggetlenseg napja meg arra se volt erdemes hogy pakolas kozben fusson a kepernyon
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 17 2016 02:50am
Quote (cowding @ Oct 16 2016 10:04pm)
nem volt olyan szar mint amit vártam amugy
sőt ha a 3.-at normálisan megcsinálják h

spoiler
a gömb vezetésével ürháború azok ellen a szarok ellen akkor még kaphatunk valami jó filmet is
/spoiler


Szerintem valami rettenet szemét volt az a film. Az első rész sem a sztori miatt volt érdekes, hanem a látványon volt a hangsúly, itt viszont se a sztori sem a látvány nem volt kiemelkedő.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 17 2016 10:56am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 17 2016 10:59am
Quote (Genthor @ Oct 17 2016 05:56pm)
http://www.youtube.com/watch?v=oaB1ja8bDOc


Oh boy! :D
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 17 2016 11:09am
Quote (-joey- @ 17 Oct 2016 18:59)
Oh boy! :D


20 perce került fel magra.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1150315041505150615071650Next
Add Reply New Topic New Poll