d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1150215031504150515065001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 11 2013 08:40am
Quote (xGurke @ 11 Feb 2013 16:36)
írtam nekik egy kétoldalas tl;dr-t, kíváncsi vagyok a válaszra


imo leszarjak
kifizettetik a 25k-t
majd a kovetkezot

Quote (Saenchai @ 11 Feb 2013 16:40)
http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/496/848/c02.gif


ez melyik film? :C

This post was edited by ecneB on Feb 11 2013 08:40am
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Feb 11 2013 08:41am
Quote (ElCapitano @ Feb 11 2013 02:37pm)
Szegény Tass. Olyan mint ha a hunsub egy ilyen szahara lenne ahol a viccek a zebrák. A nagyvadak leölik a zebrát, belaknak belőle, aztán jönnek a hiénák és a keselyűk. Végül a csontvázát a viccnek letisztogatják a kis bogarak (=tass)


köszönöm h rám is gondoltál :wub:
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Feb 11 2013 08:45am
Quote (ecneB @ Feb 11 2013 04:40pm)
imo leszarjak
kifizettetik a 25k-t
majd a kovetkezot



ez melyik film? :C


Ed Wood
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Feb 11 2013 08:45am
Quote (ecneB @ 11 Feb 2013 16:40)
imo leszarjak
kifizettetik a 25k-t
majd a kovetkezot



ez melyik film? :C


ed wood imo
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 11 2013 08:47am
Quote (ecneB @ 11 Feb 2013 14:40)
imo leszarjak
kifizettetik a 25k-t
majd a kovetkezot



ez melyik film? :C


ed wood szerintem
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 11 2013 08:47am
Quote (TassassinHc @ Feb 11 2013 03:32pm)
én meg 6 és 10 év közötti pakisztáni és tájföldi kislányokkal kereskedem.

most mi?


Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 11 2013 08:47am
Quote (ecneB @ 11 Feb 2013 15:40)
imo leszarjak
kifizettetik a 25k-t
majd a kovetkezot



ez melyik film? :C


az Ed Wood nem?

Quote (Eoghan @ 11 Feb 2013 15:47)
http://i184.photobucket.com/albums/x67/Tsukiko916/lolol.gif




This post was edited by fahrii on Feb 11 2013 08:48am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 11 2013 08:54am
Quote (ecneB @ 11 Feb 2013 15:40)
imo leszarjak
kifizettetik a 25k-t
majd a kovetkezot



ez melyik film? :C


Csak megtanulnám mi az a google imagesearch ha már állandóan arra buzdítod az embereket, hogy megcsináljanak maguknak mindent amit meg tudnak.
/ecneb

This post was edited by Rawen on Feb 11 2013 08:54am
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 11 2013 08:56am
Quote (ElCapitano @ 11 Feb 2013 15:37)
Szegény Tass. Olyan mint ha a hunsub egy ilyen szahara lenne ahol a viccek a zebrák. A nagyvadak leölik a zebrát, belaknak belőle, aztán jönnek a hiénák és a keselyűk. Végül a csontvázát a viccnek letisztogatják a kis bogarak (=tass)


hehe :DDDD
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 11 2013 08:57am
Quote (ecneB @ Feb 11 2013 02:40pm)
imo leszarjak
kifizettetik a 25k-t
majd a kovetkezot



ez melyik film? :C


azt nem említettem meg, mint opció
Go Back To Magyar Topic List
Prev1150215031504150515065001Next
Closed New Topic New Poll