Quote (SummertimeClothes @ Oct 10 2016 09:39pm)
hat mi a faszt akart apocalypse tulajdonkeppen? mert elpusztitani a civilizaciot mar tvnezes utan egybol tudta volna kb az alap erejeivel latszolag, meg utana atombombakkal, meg meg kb 30 masik alkalommal
meg ezek a lovasok mi a szarok, meg a legerosebb kivalasztasa a tulelesre? magnetora meg azt mondom oke (de igazabol az o foldmozgatasara sincs tulsagosan szukseg), de a masik harom ilyen ultra shit tier random, talan meg olivia munnak volt valami potencialja, de ez az angyal gyerek kb a leghaszontalanabb alja szuperero, amire barmelyik filmbol emlekszem xdd
na de azert elveztem mondom, 2.5h well spent
1_ hat de most igy megol mindenkit az mire jo?
igy megmutatta a vilagnak hogy szevasz van.
2_ meg ugye charles volt a terv
3_azok azert vannak hogy vedjek mikozben atmegy valaki masba. meg kell neki kapcsolat a vilaggal gondolom. ok a csicskai
nekem az tetszett nagyon amugy hogy milyen beteg volt a csavo
igy belerakta az embert a falba
