d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1150215031504150515061650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 10 2016 02:23pm
Quote (SummertimeClothes @ Oct 10 2016 09:16pm)
ja, nem sokkal, es ezek a kerdesek eleg alapvetoek ahhoz, hogy felmeruljenek bennem meg igy is


ezeket az xmen filmeket nem kell komolyan venni amugy
annyira inkonzisztens mar az egesz hogy hihetetlen (regi filmek, mas marvel filmek, farkas filmek, etc)

de azert lokjed a kerdest

This post was edited by Flutter on Oct 10 2016 02:23pm
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 10 2016 02:23pm
Quote (SummertimeClothes @ Oct 10 2016 10:16pm)
ja, nem sokkal, es ezek a kerdesek eleg alapvetoek ahhoz, hogy felmeruljenek bennem meg igy is


mesélj

nekem abba a filmbe első jelenet tetszett nagyon valamiért, amikor elásták a piramis mélyére)
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 10 2016 02:27pm
damn sansa
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 10 2016 02:38pm
Quote (SummertimeClothes @ Oct 10 2016 10:27pm)
damn sansa


jahogy még mindig nézed?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 10 2016 02:39pm
hat mi a faszt akart apocalypse tulajdonkeppen? mert elpusztitani a civilizaciot mar tvnezes utan egybol tudta volna kb az alap erejeivel latszolag, meg utana atombombakkal, meg meg kb 30 masik alkalommal
meg ezek a lovasok mi a szarok, meg a legerosebb kivalasztasa a tulelesre? magnetora meg azt mondom oke (de igazabol az o foldmozgatasara sincs tulsagosan szukseg), de a masik harom ilyen ultra shit tier random, talan meg olivia munnak volt valami potencialja, de ez az angyal gyerek kb a leghaszontalanabb alja szuperero, amire barmelyik filmbol emlekszem xdd

na de azert elveztem mondom, 2.5h well spent
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 10 2016 03:07pm
Quote (SummertimeClothes @ Oct 10 2016 09:39pm)
hat mi a faszt akart apocalypse tulajdonkeppen? mert elpusztitani a civilizaciot mar tvnezes utan egybol tudta volna kb az alap erejeivel latszolag, meg utana atombombakkal, meg meg kb 30 masik alkalommal
meg ezek a lovasok mi a szarok, meg a legerosebb kivalasztasa a tulelesre? magnetora meg azt mondom oke (de igazabol az o foldmozgatasara sincs tulsagosan szukseg), de a masik harom ilyen ultra shit tier random, talan meg olivia munnak volt valami potencialja, de ez az angyal gyerek kb a leghaszontalanabb alja szuperero, amire barmelyik filmbol emlekszem xdd

na de azert elveztem mondom, 2.5h well spent


1_ hat de most igy megol mindenkit az mire jo?
igy megmutatta a vilagnak hogy szevasz van.
2_ meg ugye charles volt a terv
3_azok azert vannak hogy vedjek mikozben atmegy valaki masba. meg kell neki kapcsolat a vilaggal gondolom. ok a csicskai

nekem az tetszett nagyon amugy hogy milyen beteg volt a csavo
igy belerakta az embert a falba :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 10 2016 03:37pm
Quote (Flutter @ 10 Oct 2016 23:07)
1_ hat de most igy megol mindenkit az mire jo?
igy megmutatta a vilagnak hogy szevasz van.
2_ meg ugye charles volt a terv
3_azok azert vannak hogy vedjek mikozben atmegy valaki masba. meg kell neki kapcsolat a vilaggal gondolom. ok a csicskai

nekem az tetszett nagyon amugy hogy milyen beteg volt a csavo
igy belerakta az embert a falba :D


gondolom ez ilyen top3 film
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Oct 10 2016 07:53pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 8 Oct 2016 00:00)
hátdeigen.
btw, bárányok hallgatnak se a plot miatt jó, hanem hannibal személyisége miatt, egy ilyen sima krimifilmnek nagyon szar lenne hannibal nélkül

szívességet teszek ezzel a spoilerrel szerintem:
nem hittem hogy látni fogok olyan filmet, amiben a főszereplő megbassza, megszüli, majd a végén még meg is öli saját magát, hát tévedtem
amúgyis utálom az időutazos filmeket, de ez tényleg elég erős volt


pont erről a filmről beszélgettünk kifele utazás közben a vonaton, de nem jutott eszembe a címe
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 10 2016 10:25pm
Quote (sylke @ Oct 10 2016 10:37pm)
gondolom ez ilyen top3 film


Komolyabb acting és plot van benne, mint egy Blade Runner-ben, az már biztos.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 16 2016 02:51pm
fent van magon az independence day2
Go Back To Magyar Topic List
Prev1150215031504150515061650Next
Add Reply New Topic New Poll