☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev
1
1500
1501
1502
1503
1504
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 728629
Replies: 50000
Track Topic
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#15011
Feb 11 2013 08:05am
Quote (text_killer @ 11 Feb 2013 16:04)
deafheavent nem vágni eléggé sad.gif
fug
remélem azért így is eltud fogadni!
This post was edited by ElCapitano on Feb 11 2013 08:07am
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#15012
Feb 11 2013 08:09am
Quote (ElCapitano @ Feb 11 2013 04:05pm)
fug
remélem azért így is eltud fogadni!
nem vagy elég hipster hozzá
sosem leszel olyan superior hipsterceleb, mint Juhász
amrzeh
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold
:
1.69
#15013
Feb 11 2013 08:09am
Quote (Saenchai @ 11 Feb 2013 15:09)
nem vagy elég hipster hozzá
sosem leszel olyan superior hipsterceleb, mint Juhász
edében van potenciál!!
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#15014
Feb 11 2013 08:09am
Quote (text_killer @ 11 Feb 2013 15:04)
deafheavent nem vágni eléggé sad.gif
Meghallgattam tőlük egy albumot valamikor régen, nem tetszett, nem jön be ez a blackened shoegaze.
This post was edited by Rawen on Feb 11 2013 08:10am
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#15015
Feb 11 2013 08:15am
ma actually linkinparkot hallgattam.
amrzeh
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold
:
1.69
#15016
Feb 11 2013 08:16am
Quote (Nerz8 @ 11 Feb 2013 15:15)
ma actually linkinparkot hallgattam.
hybrid theory >
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#15017
Feb 11 2013 08:19am
Quote (text_killer @ Feb 11 2013 04:09pm)
edében van potenciál!!
de ezt csak azért mondod, mert smárolt veled
Quote (text_killer @ Feb 11 2013 04:16pm)
hybrid theory >
az a cd még eredetiben is megvan :c
only 90's kids...
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#15018
Feb 11 2013 08:19am
Quote (text_killer @ 11 Feb 2013 14:16)
hybrid theory >
én szeretem az újabb cuccaikat is.
amrzeh
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold
:
1.69
#15019
Feb 11 2013 08:22am
Quote (Saenchai @ 11 Feb 2013 15:19)
de ezt csak azért mondod, mert smárolt veled
az a cd még eredetiben is megvan :c
only 90's kids...
nekem kazettán!
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#15020
Feb 11 2013 08:23am
Quote (text_killer @ 11 Feb 2013 14:22)
nekem kazettán!
nekem még 2 eredeti scooter dvdm is van valahol régről.
zselé-e vagy
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
1500
1501
1502
1503
1504
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact