d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1150015011502150315045001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Feb 11 2013 08:05am
Quote (text_killer @ 11 Feb 2013 16:04)
deafheavent nem vágni eléggé sad.gif


fug

remélem azért így is eltud fogadni!

This post was edited by ElCapitano on Feb 11 2013 08:07am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Feb 11 2013 08:09am
Quote (ElCapitano @ Feb 11 2013 04:05pm)
fug

remélem azért így is eltud fogadni!


nem vagy elég hipster hozzá


sosem leszel olyan superior hipsterceleb, mint Juhász
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Feb 11 2013 08:09am
Quote (Saenchai @ 11 Feb 2013 15:09)
nem vagy elég hipster hozzá


sosem leszel olyan superior hipsterceleb, mint Juhász


edében van potenciál!!
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 11 2013 08:09am
Quote (text_killer @ 11 Feb 2013 15:04)
deafheavent nem vágni eléggé sad.gif


Meghallgattam tőlük egy albumot valamikor régen, nem tetszett, nem jön be ez a blackened shoegaze.

This post was edited by Rawen on Feb 11 2013 08:10am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 11 2013 08:15am
ma actually linkinparkot hallgattam.
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Feb 11 2013 08:16am
Quote (Nerz8 @ 11 Feb 2013 15:15)
ma actually linkinparkot hallgattam.


hybrid theory >
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Feb 11 2013 08:19am
Quote (text_killer @ Feb 11 2013 04:09pm)
edében van potenciál!!



de ezt csak azért mondod, mert smárolt veled

Quote (text_killer @ Feb 11 2013 04:16pm)
hybrid theory >


az a cd még eredetiben is megvan :c

only 90's kids...
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 11 2013 08:19am
Quote (text_killer @ 11 Feb 2013 14:16)
hybrid theory >


én szeretem az újabb cuccaikat is.
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Feb 11 2013 08:22am
Quote (Saenchai @ 11 Feb 2013 15:19)
de ezt csak azért mondod, mert smárolt veled



az a cd még eredetiben is megvan :c

only 90's kids...


nekem kazettán!
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 11 2013 08:23am
Quote (text_killer @ 11 Feb 2013 14:22)
nekem kazettán!


nekem még 2 eredeti scooter dvdm is van valahol régről.

zselé-e vagy
Go Back To Magyar Topic List
Prev1150015011502150315045001Next
Closed New Topic New Poll