d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1149915001501150215035001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 11 2013 07:58am
Quote (ElCapitano @ 11 Feb 2013 14:57)
tfw possible-gfnek megdicsérem a pólóját
>kiderül h amit random feliratnak néztem egy zenekar
>berak egy számot, valami patrician-core obskúrus zene
>tök casual plebnek érzem magam


Inkább a banda nevét írtad volna le.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Feb 11 2013 07:58am
Quote (ElCapitano @ Feb 11 2013 03:57pm)
tfw possible-gfnek megdicsérem a pólóját
>kiderül h amit random feliratnak néztem egy zenekar
>berak egy számot, valami patrician-core obskúrus zene
>tök casual plebnek érzem magam


2d4u
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 11 2013 07:58am
Quote (daneeka10 @ Feb 11 2013 02:58pm)
jobb mint anyákat baszni, motherfucker


15 évesre már nem mennék rá, leírni is szar érzés, de sajnos már öreg vagyok hozzá :(
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Feb 11 2013 07:59am
Quote (Fej @ 11 Feb 2013 15:57)
ez van mikor 15 éves csajokkal randizol


lyl nem, nem ilyen zenekaros poló volt i swear, egy tök normális fekete női póló halványszürke felirattal
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Feb 11 2013 08:00am
Quote (ElCapitano @ Feb 11 2013 03:59pm)
lyl nem, nem ilyen zenekaros poló volt i swear, egy tök normális fekete női póló halványszürke felirattal


Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Feb 11 2013 08:01am
Quote (ElCapitano @ 11 Feb 2013 14:57)
tfw possible-gfnek megdicsérem a pólóját
>kiderül h amit random feliratnak néztem egy zenekar
>berak egy számot, valami patrician-core obskúrus zene
>tök casual plebnek érzem magam


ez azért vicces mert :--DDD

meg amúgy is hipster black metal

This post was edited by text_killer on Feb 11 2013 08:03am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 11 2013 08:01am
Quote (Saenchai @ 11 Feb 2013 15:00)
http://static.musictoday.com/store/bands/2876/product_large/BGCTLK61.JPG


10/10
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Feb 11 2013 08:03am
Quote (Fej @ Feb 11 2013 02:58pm)
15 évesre már nem mennék rá, leírni is szar érzés, de sajnos már öreg vagyok hozzá :(


ja azért az szellemileg húzós lehet már, mondjuk nálam idősebb csajt se nagyon eröltetnék
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Feb 11 2013 08:03am
Quote (text_killer @ 11 Feb 2013 16:01)
ez azért vicces mert :--DDD


tfw félek h nem vagyok elég menő : (
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Feb 11 2013 08:04am
Quote (ElCapitano @ 11 Feb 2013 15:03)
tfw félek h nem vagyok elég menő : (


deafheavent nem vágni eléggé sad.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev1149915001501150215035001Next
Closed New Topic New Poll