Quote (ElCapitano @ 11 Feb 2013 14:57)
tfw possible-gfnek megdicsérem a pólóját
>kiderül h amit random feliratnak néztem egy zenekar
>berak egy számot, valami patrician-core obskúrus zene
>tök casual plebnek érzem magam
ez azért vicces mert :--DDD
meg amúgy is hipster black metal
This post was edited by text_killer on Feb 11 2013 08:03am